Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet

BroenSanitetEAN: 5708537444230
Pris fra 126 krtil 188,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 62,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110,13 kr 10. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix® med håndtag muffe/nippel rødgods krom 1/2
126 kr
Til butik
Broen Ballofix® med håndtag muffe/nippel rødgods krom 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 83154500-226002
EAN: 5708537444230
Varenr.: 1330895
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix med håndtag muffe/nippel rødgods krom 1/2"
126 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ballofix rødgods kuglehane med greb 1/2"
134 kr
Til butik
Ballofix rødgods kuglehane med greb 1/2" billede

Produktinformation

Rødgods fittings er velegnet som et alternativ til messing fittings i installationer med rustfrie rør hvor drikkevandet er aggressivt. Rødgods fittings er godkendt til brugsvand, og rødgodslegeringen er utroligt korrosionsbestandigt, så du slipper for afz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5708537444230
Varenr.: 743512304
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
BALLOFIX kuglehane mf/np rdgods med hndtag krom - 1/2"
137 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix rødgods kuglehane 1/2" muffe/nippel
139 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ballofix rødgods kuglehane 1/2"
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BALLOFIX 1/2" RØDGODS KROM MUFFE/NIPPEL
147,9 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Ballofix 1/2 m.N Rødgods krom med greb
160 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ballofix 1/2" Rødgods Krom Muffe/Nippel
168,96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix 1/2" rødgods krom muffe/nippel
173,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet
188,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3LavprisVVS134 kr134 krKøb
4WATTOO.DK137 kr137 krKøb
5BilligVVS DK139 kr139 krKøb
6CompletVVS139 kr139 krKøb
7EL-GROSSISTEN147,9 kr147,9 krKøb
8Elvvs.dk160 kr160 krKøb
9Billigelogvvs.dk168,96 kr168,96 krKøb
10MaintainIt173,75 kr173,75 krKøb
11vvsfittings.dk188,75 kr188,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 110,13 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med greb. Rødgods/forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026126 kr6 kr (5%)
29. maj 2026120 kr1 kr (1%)
20. maj 2026119 kr7 kr (6%)
18. maj 2026126 kr7 kr (6%)
17. maj 2026119 kr8,87 kr (8%)
10. maj 2026110,13 kr17,87 kr (14%)
24. mar. 2026128 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026127 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026126 kr2 kr (2%)
8. mar. 2026128 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret