Gå til hovedindhold

Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag

BroenSanitetEAN: 5708537298871
Pris fra 75 krtil 119 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71,23 kr 10. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane med blåt greb muffe/nippel 1/2"
75 kr
Til butik
Ballofix kuglehane med blåt greb muffe/nippel 1/2" billede

Produktinformation

Ballofix kuglehane med blåt greb og 1/2" muffe/nippel.

Produktspecifikationer

Mærke: Broen
Kategori: Rør & fittings
Farve: blue
EAN: 5708537298871
Varenr.: 743522334
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix muffe/nippel 1/2" blåt greb
78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Kuglehane m.n forkr. 1/2 - med blåt håndtag
79,99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ballofix kuglehane 1/2" muffe/nippel m/blå greb
85 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
BALLOFIX kuglehane mf/np m. blt hndtag krom - 1/2"
89,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Kuglehane med blåt greb muffe/nippel
95,3 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Kuglehane m.n forkr. 1/2 med blåt håndtag
98 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag
104,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix 1/2" muffe/nippel blå håndtag
111,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Muffe-nippel. Med blåt håndtag. Krom
116,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix kuglehane 1/2", blåt håndtag
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS75 kr75 krKøb
2Proshop DK78 kr117 krKøb
3CS MEGASTORE DK79,99 kr118,99 krKøb
4BilligVVS DK85 kr85 krKøb
5WATTOO.DK89,5 kr89,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN95,3 kr95,3 krKøb
7Elvvs.dk98 kr98 krKøb
8VVS.dk104,75 kr104,75 krKøb
9MaintainIt111,25 kr111,25 krKøb
10vvsfittings.dk116,25 kr116,25 krKøb
11CompletVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag i 166 dage. Laveste pris i perioden er 71,23 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Broen Ballofix Kuglehane Muffe/Nippel forkromet 1/2' med blåt håndtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202675 kr1 kr (1%)
29. maj 202676 kr1 kr (1%)
17. maj 202675 kr3,77 kr (5%)
10. maj 202671,23 kr4,77 kr (6%)
9. maj 202676 kr1 kr (1%)
6. maj 202675 kr1 kr (1%)
5. maj 202676 kr1 kr (1%)
30. apr. 202675 kr1 kr (1%)
18. apr. 202676 kr2 kr (3%)
17. apr. 202678 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret