Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom

BroenSanitetEAN: 5708537317251
Pris fra 248 krtil 448,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 200,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 241,99 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix® med håndtag + kontra nippel/forskruning vinkel 1/2
248 kr
Til butik
Broen Ballofix® med håndtag + kontra nippel/forskruning vinkel 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Kugleventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 42100000-331508
EAN: 5708537317251
Varenr.: 1824365
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix med håndtag + kontra nippel/forskruning vinkel 1/2"
248 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix vl 1/2" med roset+kontraventil
251,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen ballofix vinkel m/kontraventil 1/2"
268 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom
448,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK248 kr287 krKøb
2Proshop DK248 kr287 krKøb
3MaintainIt251,25 kr251,25 krKøb
4Elvvs.dk268 kr268 krKøb
5vvsfittings.dk448,75 kr448,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom i 165 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 246 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2''. Vinkel med kontraventil. Nippel-nippel. Med krom håndtag. Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026248 kr2,98 kr (1%)
1. jun. 2026245,02 kr2,98 kr (1%)
31. maj 2026248 kr2,98 kr (1%)
20. maj 2026245,02 kr2,98 kr (1%)
19. maj 2026248 kr2,98 kr (1%)
25. apr. 2026245,02 kr3,03 kr (1%)
14. apr. 2026241,99 kr6,01 kr (2%)
13. apr. 2026248 kr6,01 kr (2%)
21. mar. 2026241,99 kr6,01 kr (2%)
17. mar. 2026248 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret