Gå til hovedindhold

Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag.

BroenSanitetEAN: 5708537301335
Pris fra 141 krtil 207,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125,48 kr 10. maj

Sammenlign priser på Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ballofix pres 15 mm x 1/2 nippel
141 kr
Til butik
Ballofix pres 15 mm x 1/2 nippel billede

Produktspecifikationer

Mærke: BROEN
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 4382100-226002
EAN: 5708537301335
Varenr.: 1370302
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen Ballofix med håndtag nippel/pres 1/2"x15 mm
141 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broen Ballofix pres kuglehane, 1/2" x 15 mm
159 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BALLOFIX 15MM PRES X 1/2" GREB
168,64 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Broen Ballofix 1/2 Ø 15 Pres 1/2 Nippel m.håndtag
175 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
207,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ballofix 15mm pres x 1/2" greb
207,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK141 kr180 krKøb
2Proshop DK141 kr180 krKøb
3CompletVVS159 kr159 krKøb
4EL-GROSSISTEN168,64 kr168,64 krKøb
5Elvvs.dk175 kr175 krKøb
6vvsfittings.dk207,5 kr207,5 krKøb
7MaintainIt207,5 kr207,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag.

PriceData har fulgt prisen på Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag. i 175 dage. Laveste pris i perioden er 125,48 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Broen Ballofix kuglehane 1/2'' x 15 mm. Nippel-Press. Med håndtag. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026141 kr15,52 kr (12%)
10. maj 2026125,48 kr15,52 kr (11%)
9. apr. 2026141 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026140 kr9 kr (6%)
29. jan. 2026149 kr9 kr (6%)
6. jan. 2026140 kr3 kr (2%)
10. dec. 2025137 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret