Gå til hovedindhold

Twinco Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering

TwincoSkiltningEAN: 5708950514084
Pris fra 175 krtil 273,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 98,75 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 173 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering
175 kr
Til butik
Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering billede

Produktspecifikationer

Mærke: Twinco
Kategori: Brochureholdere
Farve: 1
Artikel nr.: 51408
EAN: 5708950514084
Varenr.: 269218
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brochurestativ Twin Agenda A4 6 fag til væg Sølv 5140-8
218,44 kr
Til butik
Brochurestativ Twin Agenda A4 6 fag til væg Sølv 5140-8 billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Brochurestativ Twin Agenda A4 Mærke: Twinco Farve: Grå 3 hurtige: Twinco produkter har en høj grad af genanvendelse til fremstilling af nye Designet er gennemtænkt, og materialerne af høj kvalitet Udviklet med fokus på innovative løs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Twinco
Kategori: Brochureholder
Farve: Grå
EAN: 5708950514084
Varenr.: 100487
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brochurestativ Agenda A4 6-fag
-17%222,89 kr
Før 267,46 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Twinco - Vægholdt brochureholder A4 6 fag
273,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
2Hertels Boresko218,44 kr218,44 krKøb
3RedOffice Konpap222,89 kr222,89 krKøb
4Nova Nordic A/S273,75 kr273,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering

PriceData har fulgt prisen på Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering i 182 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Brochureholder Twin Agenda A4 med 6 fag - til vægmontering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026175 kr3 kr (2%)
6. maj 2026178 kr
5. maj 2026178,95 kr5,95 kr (3%)
21. apr. 2026173 kr27 kr (14%)
10. apr. 2026200 kr4 kr (2%)
6. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026197 kr3 kr (2%)
3. feb. 2026200 kr7 kr (3%)
1. feb. 2026207 kr7 kr (4%)
12. jan. 2026200 kr1,25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret