Gå til hovedindhold

Twinco Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul

TwincoSkiltningEAN: 5708950513087
Pris fra 1.111 krtil 1.513,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 402,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 857,3 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1111 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul
1.111 kr
Til butik
Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul billede

Produktspecifikationer

Mærke: Twinco
Kategori: Brochureholdere
Farve: 2
Artikel nr.: 5130-8
EAN: 5708950513087
Varenr.: 1466650
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Twinco - Twin Agenda stående brochureholder - A4, 32 fag
1.242,5 kr
Til butik
Twinco - Twin Agenda stående brochureholder - A4, 32 fag billede

Produktinformation

Denne brochureholder fra Twinco er ø510 mm (diameter) på tværs af brochureholderen. Højden på brochureholderen er 1475 mm. Den grå brochureholder er fremstillet i aluminium, og holderen er velegnet til A4 brochurer, kataloger eller magasiner, og der er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Brochureholder
EAN: 5708950513087
Varenr.: 11979173
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brochurestativ Agenda A4 32-f.
-8%1.478,26 kr
Før 1.612,78 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brochurestativ Twin Agenda A4 32 fag til Gulv Sølv
1.513,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.111 kr1.310 krKøb
2Nova Nordic A/S1.242,5 kr1.242,5 krKøb
3RedOffice Konpap1.478,26 kr1.478,26 krKøb
4Hertels Boresko1.513,75 kr1.513,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul

PriceData har fulgt prisen på Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul i 81 dage. Laveste pris i perioden er 857,3 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.213,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.044 kr.

Den nuværende pris på 1.111 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Brochurestativ TWIN Agenda A4 med 32 fag - gulvmodel - med hjul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.111 kr102,95 kr (8%)
23. maj 20261.213,95 kr102,95 kr (9%)
22. maj 20261.111 kr191,2 kr (21%)
4. apr. 2026919,8 kr62,5 kr (7%)
30. mar. 2026857,3 kr190,7 kr (18%)
15. mar. 20261.048 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret