Gå til hovedindhold

Twinco Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering

TwincoSkiltningEAN: 5708950511083
Pris fra 181 krtil 281,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,25 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering
181 kr
Til butik
Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering billede

Produktspecifikationer

Mærke: Twinco
Kategori: Brochureholdere
Farve: 2
Artikel nr.: 5110-8
EAN: 5708950511083
Varenr.: 1903237
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brochurestativ Agenda A5 9-fag
-15%193,44 kr
Før 228,11 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brochurestativ Twin Agenda A5 9 fag til væg Sølv
244,69 kr
Til butik
Brochurestativ Twin Agenda A5 9 fag til væg Sølv billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Brochurestativ Twin Agenda A5 Mærke: Twinco Farve: Grå 3 hurtige: Twinco produkter har en høj grad af genanvendelse til fremstilling af nye Designet er gennemtænkt, og materialerne af høj kvalitet Udviklet med fokus på innovative løs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Twinco
Kategori: Brochureholder
Farve: Grå
EAN: 5708950511083
Varenr.: 100483
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Twinco - Vægholdt brochureholder A5 9 fag
281,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK181 kr220 krKøb
2RedOffice Konpap193,44 kr193,44 krKøb
3Hertels Boresko244,69 kr244,69 krKøb
4Nova Nordic A/S281,25 kr281,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering

PriceData har fulgt prisen på Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering i 167 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Brochurestativ Agenda A5 med 9 fag - til vægmontering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026181 kr12,44 kr (6%)
16. maj 2026193,44 kr8,56 kr (4%)
15. maj 2026202 kr8,56 kr (4%)
13. maj 2026193,44 kr8,56 kr (4%)
12. maj 2026202 kr8,56 kr (4%)
10. maj 2026193,44 kr8,51 kr (4%)
8. maj 2026201,95 kr
6. maj 2026202 kr4,25 kr (2%)
5. maj 2026206,25 kr27,25 kr (15%)
30. apr. 2026179 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret