Gå til hovedindhold

Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid

Oral-BTandbørsterEAN: 8006540731536
Pris fra 526 krtil 719 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 193 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 526 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort
526 kr
Til butik
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort billede

Produktinformation

Oral-B 8006540731536. Formål: Voksen, Tandbørste type: Roterende, pulserende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Sensitiv, Blegning. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Vægt: 353,2 g. Pakkebredde: 94 mm, Pakkedybde: 240 mm, Pakkehøjde: 169 mm. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 731536
EAN: 8006540731536
Varenr.: 1004163874
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste 8006540731536 electric toothbrush
529 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Oral-B iO3 elektrisk tandbørste (sort)
529 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 3 Matt Black mit Reiseetuie
608 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO3 Black + TC
-46%622 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO3 Sort + TC
-13%669 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 3 elektrisk tandbørste - Sort
-12%679 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 3 elektrisk tandbørste - Sort
-11%699 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 3 Elektrisk tandbørste Sort
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK526 kr526 krKøb
2Proshop DK529 kr568 krKøb
3Komplett DK529 kr529 krKøb
4CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
5Teknikproffset DK622 kr681 krKøb
6Estore DK669 kr669 krKøb
7Boligcenter DK679 kr679 krKøb
8Vivas DK699 kr768 krKøb
9Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid

PriceData har fulgt prisen på Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 505 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.041 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 526 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Braun Oral-B Elektrisk Tandbørste iO Series 3 Sort Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026526 kr4 kr (1%)
31. maj 2026530 kr12 kr (2%)
30. maj 2026542 kr12 kr (2%)
29. maj 2026554 kr3 kr (1%)
28. maj 2026557 kr32 kr (5%)
27. maj 2026589 kr7 kr (1%)
25. maj 2026596 kr4 kr (1%)
24. maj 2026592 kr4 kr (1%)
23. maj 2026596 kr4 kr (1%)
20. maj 2026592 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret