Gå til hovedindhold

Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755211461
Pris fra 1.949 krtil 2.376,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 427,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.623,23 kr 29. maj

Sammenlign priser på Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1949 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L Mat stål
1.949 kr
Til butik
Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L Mat stål billede

Produktinformation

Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L Mat stål

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Pedalspande
EAN: 8710755211461
Varenr.: 40773-04
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia BO Pedalspand
2.109,68 kr
Til butik
Brabantia BO Pedalspand billede

Produktinformation

Denne BO pedalspand kombinerer et smukt design med funktioner til nem affaldssortering. Pedalspanden kommer med 2 inderspande til 2 forskellig slags affald. Hver spand kan indeholde 30 l. Den kan passe tæt i et hjørne eller fladt mod væggen, hvilket gør d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldshåndtering
EAN: 8710755211461
Varenr.: RSL3026305
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål
2.376,25 kr
Til butik
Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål billede

Produktinformation

Produktinfo: Kapacitet:2x30 liter Antal spande:2 stk. Højde:66,2 cm Højde åbnet:91,7 cm Bredde:54,1 cm Dybde:36,3 cm Farve:Mat steel FPP 3 hurtige: Produceret af 46% genbrugsmateriale Prøvepakker af Brabantia PerfectFit affaldsposer medfølger 10 års garan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsbeholdere
Farve: Grå
Størrelse: 64 GB
EAN: 8710755211461
Varenr.: 211461

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.949 kr1.949 krKøb
2RedOffice Konpap2.109,68 kr2.109,68 krKøb
3Hertels Boresko2.376,25 kr2.376,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.623,23 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 2.376,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.894 kr.

Den nuværende pris på 1.949 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Mat Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.949 kr325,77 kr (20%)
29. maj 20261.623,23 kr325,77 kr (17%)
23. maj 20261.949 kr325,77 kr (20%)
16. maj 20261.623,23 kr325,77 kr (17%)
15. maj 20261.949 kr325,77 kr (20%)
13. maj 20261.623,23 kr325,77 kr (17%)
12. maj 20261.949 kr325,77 kr (20%)
2. maj 20261.623,23 kr125,72 kr (7%)
29. apr. 20261.748,95 kr200,05 kr (10%)
28. apr. 20261.949 kr200,05 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret