Gå til hovedindhold

Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755211508
Pris fra 1.749 krtil 2.421,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 672,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.506,25 kr 16. maj

Sammenlign priser på Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tørrestativet.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering
1.749 kr
Til butik
Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering billede

Produktinformation

Effektiv affaldssortering møder tidløst design i Brabantia Bo Pedalspand med to rum og 60 liters samlet kapacitet. I sort finish passer den perfekt ind i køkkenet uden at stjæle fokus men med funktioner, der virkelig gør en forskel. Fordele: • To ru

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsspande
EAN: 8710755211508
Varenr.: 318
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L Sort
1.749 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pedalspand Brabantia BO 2x30 liter Matt Sort
1.892 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia BO Pedalspand
1.893,19 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Sort
2.421,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tørrestativet.dk1.749 kr1.749 krKøb
2KitchenTime DK1.749 kr1.749 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.892 kr1.892 krKøb
4RedOffice Konpap1.893,19 kr1.893,19 krKøb
5Hertels Boresko2.421,25 kr2.421,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering i 143 dage. Laveste pris i perioden er 1.506,25 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.908 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.667 kr.

Den nuværende pris på 1.749 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Brabantia Bo Pedalspand 2×30 L Sort - Effektiv affaldssortering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.749 kr10,05 kr (1%)
29. maj 20261.738,95 kr10,05 kr (1%)
23. maj 20261.749 kr10,05 kr (1%)
20. maj 20261.738,95 kr232,7 kr (15%)
16. maj 20261.506,25 kr242,75 kr (14%)
15. maj 20261.749 kr242,75 kr (16%)
13. maj 20261.506,25 kr242,75 kr (14%)
12. maj 20261.749 kr242,75 kr (16%)
2. maj 20261.506,25 kr62,7 kr (4%)
29. apr. 20261.568,95 kr180,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret