Gå til hovedindhold

Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid

BrabantiaBadeværelse – tilbehørEAN: 8710755211447
Pris fra 1.749 krtil 2.421,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 672,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.398 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1749 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L White
1.749 kr
Til butik
Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L White billede

Produktinformation

Brabantia Bo pedalspand 2 x 30 L White

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Pedalspande
EAN: 8710755211447
Varenr.: 508415-01
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Brabantia BO Pedalspand
1.893,19 kr
Til butik
Brabantia BO Pedalspand billede

Produktinformation

Denne BO pedalspand kombinerer et smukt design med funktioner til nem affaldssortering. Pedalspanden kommer med 2 inderspande til 2 forskellig slags affald. Hver spand kan indeholde 30 l. Den kan passe tæt i et hjørne eller fladt mod væggen, hvilket gør d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldshåndtering
EAN: 8710755211447
Varenr.: RSL3026301
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid
2.421,25 kr
Til butik
Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Kapacitet:2x30 liter Antal spande:2 stk. Højde:66,2 cm Højde åbnet:91,7 cm Bredde:54,1 cm Dybde:36,3 cm Farve:Hvid 3 hurtige: Produceret af 46% genbrugsmateriale Prøvepakker af Brabantia PerfectFit affaldsposer medfølger 10 års garanti fra pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brabantia
Kategori: Affaldsbeholdere
Farve: Hvid
Størrelse: 64 GB
EAN: 8710755211447
Varenr.: 211447

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.749 kr1.749 krKøb
2RedOffice Konpap1.893,19 kr1.893,19 krKøb
3Hertels Boresko2.421,25 kr2.421,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid

PriceData har fulgt prisen på Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.398 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 1.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.607 kr.

Den nuværende pris på 1.749 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Brabantia Pedalspand Bo | 2 x 30 Liter | Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.749 kr10,05 kr (1%)
29. maj 20261.738,95 kr10,05 kr (1%)
23. maj 20261.749 kr10,05 kr (1%)
20. maj 20261.738,95 kr232,7 kr (15%)
16. maj 20261.506,25 kr242,75 kr (14%)
15. maj 20261.749 kr242,75 kr (16%)
13. maj 20261.506,25 kr242,75 kr (14%)
12. maj 20261.749 kr242,75 kr (16%)
2. maj 20261.506,25 kr62,7 kr (4%)
29. apr. 20261.568,95 kr180,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret