Gå til hovedindhold

Bosch Professional Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri

Bosch ProfessionalRedskaberEAN: 3165140773188
Pris fra 659 krtil 819 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri
659 kr
Til butik
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri billede

Produktinformation

Bosch støvsuger, uden batteri GAS 12 V Professional er Bosch's yderst kompakte, håndholdte 12 V-støvsuger designet til tørstøvsugning. Den er batteridrevet, hvilket giver dig frihed til at rengøre uden at være afhængig af en stikkontakt. Denne støvsug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikkerhed & udstyr
Farve: blue
Størrelse: 273 x 77 x 170 mm
EAN: 3165140773188
Varenr.: 881404080
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Professional GAS Støvsuger Håndmodel 0.35liter
675 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri
675 kr
Til butik
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: blue
Størrelse: 273 x 77 x 170 mm
EAN: 3165140773188
Varenr.: 881404080
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri
709 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GAS 12V Batteridrevet støvsuger - 06019E3000
710 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Gas støvsuger, 12 V, uden batteri
-33%745 kr
Før 1.115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUSTØVSUGER GAS 12V SOLO
782 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Gas støvsuger, 12 V, uden batteri
-27%819 kr
Før 1.125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl659 kr659 krKøb
2CompuMail DK675 kr675 krKøb
3LavprisVærktøj675 kr675 krKøb
4Greenline709 kr709 krKøb
5Homeshop DK710 kr710 krKøb
6LavprisVVS745 kr745 krKøb
7CS MEGASTORE DK782 kr821 krKøb
8BilligVVS DK819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri

PriceData har fulgt prisen på Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri i 184 dage. Laveste pris i perioden er 592 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 667 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026659 kr18 kr (3%)
11. maj 2026677 kr18 kr (3%)
9. maj 2026659 kr18 kr (3%)
1. maj 2026677 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026678 kr3 kr (0%)
25. apr. 2026675 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026677 kr6 kr (1%)
23. feb. 2026683 kr3 kr (0%)
20. feb. 2026680 kr6 kr (1%)
11. feb. 2026674 kr19 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret