Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140705417
Pris fra 5.023 krtil 9.148 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.125 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.655 kr 2. maj

Sammenlign priser på Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5023 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch TØR/VÅDSTØVSUGER UNIVERSAL GAS 35 M AFC
5.023 kr
Til butik
Bosch TØR/VÅDSTØVSUGER UNIVERSAL GAS 35 M AFC billede

Produktspecifikationer

Kategori: Våd-/Tørstøvsuger
Farve: 5
Artikel nr.: 0 601 9C3 100
EAN: 3165140705417
Varenr.: 3282600
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GAS 35 M AFC Professional Støvsuger
5.094 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GAS 35 M AFC Professional Støvsuger
6.439 kr
Til butik
Bosch GAS 35 M AFC Professional Støvsuger billede

Produktinformation

Bosch GAS 35 M AFC Professional Støvsuger Beholder Opdag Bosch GAS 35 M AFC Professional, en kraftfuld og robust støvsuger designet til professionelle brugere. Med varenummer 3165140705417 er denne støvsuger ideel til effektiv oprydning af både fint og gr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Støvsugning
EAN: 3165140705417
Varenr.: 69390
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100
9.148 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.023 kr5.092 krKøb
2CompuMail DK5.094 kr5.094 krKøb
3Ultrashop6.439 kr6.439 krKøb
4Homeshop DK9.148 kr9.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100

PriceData har fulgt prisen på Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.479 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 5.979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.958 kr.

Den nuværende pris på 5.023 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Bosch GAS 35 M AFC Universalsuger - 06019C3100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.023 kr23 kr (0%)
29. maj 20265.000 kr117 kr (2%)
28. maj 20265.117 kr48 kr (1%)
27. maj 20265.165 kr23 kr (0%)
26. maj 20265.188 kr71 kr (1%)
25. maj 20265.259 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.260 kr193 kr (4%)
23. maj 20265.453 kr48 kr (1%)
22. maj 20265.501 kr478 kr (8%)
21. maj 20265.979 kr264 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret