Gå til hovedindhold

Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå)

BoschRedskaberEAN: 3165140705516
Pris fra 4.353 krtil 7.748 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.395 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.336 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4353 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GAS 35 L SFC+ Professional Støvsuger 35 L 1200W
4.353 kr
Til butik
Bosch GAS 35 L SFC+ Professional Støvsuger 35 L 1200W billede

Produktinformation

Bosch GAS 35 L SFC+ Professional - Støvsuger - beholder - uden pose

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019C3000
EAN: 3165140705516
Varenr.: 993283480
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Dulkiu siurblys GAS 35 L AFC
4.464 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional Støvsuger GAS 35 L AFC
5.155 kr
Til butik
Bosch Professional Støvsuger GAS 35 L AFC billede

Produktinformation

Bosch Professional GAS 35 L AFC Universalsuger, Maks. indgangseffekt: 1.380 W, Vægt: 12,2 kg, Beholdervolumen netto: 23 liter Indeholder: 1 x fladfoldefilter i cellulose (2 607 432 033); Fugedyse (2 607 000 165); Støvpose (2 607 432 043); Bøjning (2 608 000 573); Gulvdysesæt (1 609 390 478); 3 x 0,35 m forkromet sugeslange, 35 mm diameter (2 608 000 575); Slange 5 m, Ø 35 mm med værktøjsmuffe (2 608 000 565)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Stoevsuger
Artikel nr.: 06019C3200
EAN: 3165140705516
Varenr.: 2508772
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå)
-9%5.799 kr
Før 6.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå)
-9%5.819 kr
Før 6.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GAS 35 L AFC Universalsuger - 06019C3200
7.748 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.353 kr4.353 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.464 kr4.533 krKøb
3Proshop DK5.155 kr5.155 krKøb
4Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb
5Vivas DK5.819 kr7.018 krKøb
6Homeshop DK7.748 kr7.748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå)

PriceData har fulgt prisen på Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.008 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 4.707 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.367 kr.

Den nuværende pris på 4.353 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Industristøvsuger Bosch GAS 35 L AFC Professional 1.200 W (sort/blå) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20264.353 kr2 kr (0%)
17. maj 20264.355 kr5 kr (0%)
15. maj 20264.350 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.349 kr6 kr (0%)
7. maj 20264.355 kr3 kr (0%)
1. maj 20264.358 kr5 kr (0%)
30. apr. 20264.363 kr4 kr (0%)
28. apr. 20264.367 kr14 kr (0%)
26. apr. 20264.353 kr1 kr (0%)
24. apr. 20264.354 kr58 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret