Gå til hovedindhold

Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242005455911
Pris fra 742 krtil 1.869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.127 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 742 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort
742 kr
Til butik
Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B - Kødhakkemaskine - 1.9 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MFWS430B
EAN: 4242005455911
Varenr.: 1002762894
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Meat Grinder Series 4 MFWS430B
817 kr
Til butik
Bosch Meat Grinder Series 4 MFWS430B billede

Produktinformation

- Nemt hastighedsindstilling: Takket være den unikke betjeningsknap - Planetgear: Styrke og stabilitet for høj ydeevne - Kraftfuld 1900W motorblok: Bearbejd nemt store mængder mad på ingen tid - Nem kabelopbevaring: Opbevar praktisk i det integrerede rum for nem opbevaring af apparatet - Udover kødtilberedning: Bliv inspireret af de forskellige tilbehør til at skære, rive, hakke og mere Designet for højeste brugervenlighed. Forestil dig dette - du er i dit køkken og laver ubesværet hjemmelavede kvalitetsburgere, pølser, en række lækre grøntsagsretter og friske, sunde juicer. Takket være 1900-watt motorblok, den unikke betjeningsknap, dobbeltsidet kniv og alsidige tilbehør, lader Bosch MultiPower Series 4 food mincer ingen ønsker ubesvarede. Forenkle hakkeprocessen og garanter succes i alle dine retter. Kom i gang!

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Koekkenmaskine Tilbehoer
Artikel nr.: MFWS430B
EAN: 4242005455911
Varenr.: 3434361
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Köttkvarn MFWS430B 1900W många tillbehör
-39%871 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Köttkvarn MFWS430B 1900W många tillbehör billede

Produktinformation

Designen ger dig högsta användarkomfort tack vare intuitiv manöverratt, smarta förvaringslösningar, bekväm rengöring och stark motor för perfekt malningsresultat, - Kraftfull motor; enkel bearbetning av kött och grönsaker med 1900 W motoreffekt, - Snabb malning: tidsbesparande tack vare hög maskinprestanda på upp till 2,5 kg kött per minut, - Prisvärd och effektiv; Mindre (kammare storlek 5) matkvarnar är i allmänhet mer prisvärda om man inte maler då ofta, men du får ändå ett exakt och bra resultat på en och samma gång. - Planetarisk växellåda; levererar kraft där det behövs, vilket säkerställer en smidig och stabil maskin Säkerhet, - Står stadig på bänken på sugfötter av gummi, - 2 hastighetsinställningar: för bästa resultat och anpassat till den typ av mat som bearbetas. - Backfunktion vid stopp i kvarnen, - Metallkoppling: säkerställer hög prestanda även under tyngre belastning, - Behändig matare: ergonomisk och säker matare som gör att du effektivt kan ladda ingredienser samtidigt som den skyddar händerna från oavsiktlig kontakt med de vassa elementen. Bekvämlighet, - Manöverratt: intuitiv och möjliggör enkel växling mellan två hastighetsinställningar samt backfunktion. Designad för enkel manövrering, även om du har stora händer. - Smart kabelförvaring: kompakt och bekvämt förvaringsfack inuti maskinen för kabeln för att förhindra att den trasslar ihop sig. - Smart lagring av skivor; bekväm åtkomst till de enheter du behöver på toppen av enheten för enkel förvaring och användning, - 12 cm hög: tack vare en höjd på 12 cm är arbetsprocessen trevligare och enklare, eftersom du då även kan använda en stor kastrull eller skål - Stor påfyllningsbricka; maskinen kan bearbeta större kvantiteter kött, vilket minskar behovet av frekvent påfyllning. Detta sparar både tid och arbete, särskilt när det handlar om stora partier kött. - Tillbehörsförvaring i mataren: gör att skivor, kebbe, korv kan förvaras på ett ställe på ett organiserat sätt. Du får på så sätt enkel åtkomst vid behov. - Enkel rengöring: själva produkten är utformad för att du snabbt och enkelt ska kunna torka av ytan efter arbete. Dessutom tål de flesta tillbehören, inklusive skivan och kniven, diskmaskin. - Recept: dedikerade och testade recept ger tips och inspiration, men gör även att du kan använda produktens fulla potential och ger dig möjlighet att vidga dina kulinariska horisonter. Material och design, - Snygg detaljerad design; modern och elegant design med 2 kompletterande ytstrukturer i matt och blankt, genomtänkta detaljer och högkvalitativa material - Enkel förflyttning: bärhandtaget i botten av enheten möjliggör enkel och bekväm transport och hantering. Enkel montering av tillbehör: tack vare en enda, repeterbar monteringsplats är processen snabbare, enklare och mer tillförlitlig. Monteringen bekräftas dessutom med ett "klick" för att säkerställa att tillbehöret har installerats korrekt. Hållbarhet: MultiPower levereras i en låda gjord av > 90 % återvunnet papper och en bruksanvisning gjord av 100 % återvunnet papper. Dessutom erbjuder Bosch en förlängd tillgänglighet för reservdelar på min. 10 år och 10 års garanti på motorn. Allt för att du ska kunna använda vår produkt under lång tid och för att skydda vår miljö. Medföljande tillbehör, - Citruspress - Korvhorn, - Kebbetillsats - Vändbar dubbelslipad kniv för bästa resultat och enkel montering. - Rivskivor i olika storlekar; perforerade rostfria skivor (3 mm, 4,5 mm och 8 mm) säkerställer enkel malning av rått eller tillagat kött, fisk och ost. Du kan även göra dumplings av potatis eller riva raggmunkar. Du kan även mala torrt bröd till ströbröd för användning i andra rätter. Kan diskas i diskmaskin. - Rengöringsborste; speciellt utformad rengöringsborste för rengöring av metalldelar t.ex. kammare. Säkerställer effektiv och noggrann rengöring, hjälper till att ta bort rester och bibehåller metallytornas utseende och funktionalitet. Designen ger dig högsta användarkomfort tack vare intuitiv manöverratt, smarta förvaringslösningar, bekväm rengöring och stark motor för perfekt malningsresultat, Enkel hastighetsinställning tack vare den unika manöverratten, Planetarisk växellåda: styrka och stabilitet för hög prestanda, Kraftfull motor med hög motoreffekt på 1900 W: bearbetar enkelt stora mängder mat på nolltid, Skivorna och kabeln förvaras smidigt i en integrerad del för att du enkelt ska kunna ställa undan apparaten, Ännu fler tillbehör: förutom köttberedning, Medföljande tillbehör: - Matarbord, - Påmatare, - Korvhorn, - Citruspress.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Kødkværn
EAN: 4242005455911
Varenr.: D37591
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS430B - 1.900 W - sort/sølv
919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS430B - 1.900 W - sort/sølv
939 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B - Kødhakkemaskine - 1.9 kW - sort
1.037 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk kødhakker 1900W med flere tilbehør
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK742 kr742 krKøb
2Proshop DK817 kr856 krKøb
3Teknikproffset DK871 kr940 krKøb
4Boligcenter DK919 kr919 krKøb
5Vivas DK939 kr1.018 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.037 kr1.037 krKøb
7Estore DK1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 742 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 870 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 839 kr.

Den nuværende pris på 742 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026742 kr15 kr (2%)
22. maj 2026757 kr17 kr (2%)
15. maj 2026774 kr16 kr (2%)
8. maj 2026790 kr17 kr (2%)
30. apr. 2026807 kr4 kr (0%)
18. apr. 2026811 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026810 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026811 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026810 kr6 kr (1%)
2. apr. 2026816 kr32 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret