Gå til hovedindhold

Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242005340545
Pris fra 352 krtil 589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4W410 Stavblender Hvid/anthracit
352 kr
Til butik
Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4W410 Stavblender Hvid/anthracit billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4W410 - Stavblender - 800 W - hvid/anthracit

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MSM4W410
EAN: 4242005340545
Varenr.: 1002666903
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch Serie 4 MSM4W410 stavblender - 800 W, antracit/hvid
439 kr
Til butik
Bosch Serie 4 MSM4W410 stavblender - 800 W, antracit/hvid billede

Produktinformation

Stærk og nem stavblender til hverdagskøkkenetMed Bosch Serie 4 MSM4W410 får du en kraftfuld stavblender på 800 W, der gør det let at blende supper, sauce og smoothies direkte i gryden eller målebægeret. Den ergonomiske udformning giver et sikkert greb, så du kan arbejde komfortabelt, mens de aftagelige dele gør rengøringen hurtig og enkel.Praktiske detaljer, der gør en forskelStavblenderen kommer i antracit og hvid med hus i plast og en solid blenderfod. De medfølgende dele kan gå i opvaskemaskinen, og materialerne er uden BPA. Der følger et bæger med, så du kan måle og blende på samme tid. Ledningen på 1,4 m giver fleksibilitet ved køkkenbordet.Type: StavblenderEffekt: 800 WStrømkilde: AC, 220–240 V, 50/60 HzFarve: Antracit, hvidHusmateriale: PlastDele tåler opvaskemaskine: JaErgonomisk greb: JaLedningslængde: 1,4 mBæger/krus: JaIndeholder ikke: Bisfenol A (BPA)Mål: H 38,5 cm × B 5,7 cm × D 7,8 cmVægt: 1,1 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Blendere
Vægt: 1.2g
EAN: 4242005340545
Varenr.: 2006178
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Serie 4 MSM4W410 stavblender - 800 W, antracit/hvid
459 kr
Til butik
Bosch Serie 4 MSM4W410 stavblender - 800 W, antracit/hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Blendere
Vægt: 1.2g
EAN: 4242005340545
Varenr.: 2006178
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Stavmixer MSM4W410 inkl Bägare Anti Splash tec
484 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stativmixer MSM4W410 inkl. Beaker Anti Splash tec.
-13%579 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit
-31%589 kr
Før 853 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK352 kr352 krKøb
2Boligcenter DK439 kr439 krKøb
3Vivas DK459 kr538 krKøb
4Teknikproffset DK484 kr543 krKøb
5Estore DK579 kr579 krKøb
6KitchenTime DK589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit i 176 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Bosch Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4W410 stavblender 800W Hvid-antracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026352 kr2 kr (1%)
22. maj 2026350 kr2 kr (1%)
15. maj 2026352 kr2 kr (1%)
14. maj 2026350 kr2 kr (1%)
11. maj 2026352 kr1 kr (0%)
9. maj 2026353 kr1 kr (0%)
8. maj 2026352 kr2 kr (1%)
6. maj 2026350 kr2 kr (1%)
4. maj 2026352 kr2 kr (1%)
1. maj 2026350 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret