Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit

Pris fra 459 krtil 554 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B610 - pianosort/antracit
-8%459 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stavblender Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B610 - pianosort/antracit billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracitGenereltFarve: Pianosort/antracitKomfortgreb: JaMaskinopvaskbar: Håndblenderfod, bægerglasMateriale: Plastik, krom-nikkelstålProdukttype: StavblenderDiverseInkluderede klinger og påsættelser: Hånd blender fod i rustfrit stål, 4-vinget klingeInkluderet tilbehør: BægerglasKraftLedningslængde: 1.4 mSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStiktype: Gardy/KStrømforbrug: 1 kWMål og vægtBredde: 5.7 cmDybde: 7.8 cmHøjde: 38.5 cmVægt: 1 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 10.7 cmDybde (forsendelse): 10.7 cmHøjde (forsendelse): 42.7 cmVægt (forsendelse): 1.2 kgProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Stavblendere
Vægt: 1.15g
EAN: 4242005340552
Varenr.: 1848802
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B610 - pianosort/antracit
-8%479 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stavblender Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B610 - pianosort/antracit billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Stavblendere
Vægt: 1.15g
EAN: 4242005340552
Varenr.: 1848802
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit
480 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 Stavblender 1kW Pianosort/antracit
481 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 Stavblender 1kW Pianosort/antracit
489 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 Stavblender Piano black/anthracite
554 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK459 kr459 krKøb
2Vivas DK479 kr548 krKøb
3CS MEGASTORE DK480 kr519 krKøb
4CompuMail DK481 kr481 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Teknikproffset DK554 kr613 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit i 166 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 704 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 448 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bosch Serie | 4 ErgoMaster MSM4B610 - Stavblender - 1 kW - pianosort/antracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026459 kr21 kr (4%)
28. maj 2026480 kr4 kr (1%)
27. maj 2026484 kr4 kr (1%)
26. maj 2026488 kr1 kr (0%)
25. maj 2026489 kr7 kr (1%)
24. maj 2026496 kr7 kr (1%)
22. maj 2026489 kr146 kr (43%)
30. apr. 2026343 kr116 kr (25%)
28. apr. 2026459 kr245 kr (35%)
27. apr. 2026704 kr245 kr (53%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret