Gå til hovedindhold

Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242005455911
Pris fra 868 krtil 1.869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.001 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 742 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 868 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort
868 kr
Til butik
Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B - Kødhakkemaskine - 1.9 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MFWS430B
EAN: 4242005455911
Varenr.: 1002762894
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Meat Grinder Series 4 MFWS430B
889 kr
Til butik
Bosch Meat Grinder Series 4 MFWS430B billede

Produktinformation

- Nemt hastighedsindstilling: Takket være den unikke betjeningsknap - Planetgear: Styrke og stabilitet for høj ydeevne - Kraftfuld 1900W motorblok: Bearbejd nemt store mængder mad på ingen tid - Nem kabelopbevaring: Opbevar praktisk i det integrerede rum for nem opbevaring af apparatet - Udover kødtilberedning: Bliv inspireret af de forskellige tilbehør til at skære, rive, hakke og mere Designet for højeste brugervenlighed. Forestil dig dette - du er i dit køkken og laver ubesværet hjemmelavede kvalitetsburgere, pølser, en række lækre grøntsagsretter og friske, sunde juicer. Takket være 1900-watt motorblok, den unikke betjeningsknap, dobbeltsidet kniv og alsidige tilbehør, lader Bosch MultiPower Series 4 food mincer ingen ønsker ubesvarede. Forenkle hakkeprocessen og garanter succes i alle dine retter. Kom i gang!

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Koekkenmaskine Tilbehoer
Artikel nr.: MFWS430B
EAN: 4242005455911
Varenr.: 3434361
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS430B - 1.900 W - sort/sølv
919 kr
Til butik
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS430B - 1.900 W - sort/sølv billede

Produktinformation

Fordele ved kødhakker til hjemmekøkkenetLav friskhakket kød, fars og pølser hjemme med Bosch Serie 4 MFWS430B. Den kraftige motor på 1.900 W og en gennemstrømning på 2,5 kg/min gør det let at klare både store og små portioner. Med to hastigheder og revers-funktion får du kontrol over resultatet, mens skridsikre fødder sørger for stabilitet under arbejdet. En praktisk pølsetud følger med, så du kan lave dine egne varianter.Nem brug i køkkenetKødhakkeren er designet til hverdagsbrug med enkel tænd/sluk-knap, ledningsopbevaring og dele, der tåler opvaskemaskine. Det kompakte plastkabinet i sort/sølv passer ind på de fleste køkkenborde og er let at flytte rundt.Effekt: 1.900 WGennemstrømning: 2,5 kg/minHastigheder: 2Revers-funktion: JaPølsetud: JaNem rengøring: Dele tåler opvaskemaskineTænd/sluk-knap: JaSkridsikre fødder: JaLedningslængde: 1 m, med ledningsopbevaringFarve: Sort, sølvIndbygget display: NejMateriale kabinet: PlastMål (H × B × D): 24,7 × 20,0 × 24,0 cmVægt: 4,3 kgSpænding: 220 – 240 VFrekvens: 50 – 60 HzMaks. strømforbrug: 500 W...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Køkkenmaskiner og Foodprocessorer
Vægt: 6.71g
EAN: 4242005455911
Varenr.: 1893741
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B - Kødhakkemaskine - 1.9 kW - sort
928 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS430B - 1.900 W - sort/sølv
939 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Köttkvarn MFWS430B 1900W många tillbehör
-22%1.114 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk kødhakker 1900W med flere tilbehør
1.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK868 kr868 krKøb
2Proshop DK889 kr928 krKøb
3Boligcenter DK919 kr919 krKøb
4CS MEGASTORE DK928 kr967 krKøb
5Vivas DK939 kr1.018 krKøb
6Teknikproffset DK1.114 kr1.183 krKøb
7Estore DK1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 742 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 870 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 840 kr.

Den nuværende pris på 868 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bosch Serie | 4 MultiPower MFWS430B Kødhakkemaskine Integreret tilbehørslagring Omvendt funktion Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026868 kr126 kr (17%)
29. maj 2026742 kr15 kr (2%)
22. maj 2026757 kr17 kr (2%)
15. maj 2026774 kr16 kr (2%)
8. maj 2026790 kr17 kr (2%)
30. apr. 2026807 kr4 kr (0%)
18. apr. 2026811 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026810 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026811 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026810 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret