Gå til hovedindhold

Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242005433728
Pris fra 959 krtil 1.527 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 568 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 857 kr 5. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W
959 kr
Til butik
Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Kødhakkere
Farve: 4
Artikel nr.: 4242005433728
EAN: 4242005433728
Varenr.: 21945538
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS440B - 1.900 W, sort/sølv
1.079 kr
Til butik
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS440B - 1.900 W, sort/sølv billede

Produktinformation

Fordele ved kødhakker til hjemmekøkkenetLav frisk fars, pølser og hak grøntsager på få minutter med Bosch Serie 4 MFWS440B. Den kraftige motor på 1.900 W og et gennemløb på 2,5 kg/min giver effektiv hakning til daglig madlavning og batch-tilberedning. To hastigheder og revers-funktion gør det nemt at håndtere forskellige råvarer, mens skridsikre fødder og tænd/sluk-knap sikrer stabil og tryg betjening.Nem rengøring og praktiske detaljerMaskinen er designet til hverdagsbrug i køkkenet. Aftagelige dele tåler opvaskemaskine, og ledningsoprul holder bordet ryddeligt. Det kompakte kabinet i sort og sølv passer ind i de fleste køkkener og er let at flytte rundt.Effekt: 1.900 WGennemløb: 2,5 kg/minHastigheder: 2Revers-funktion: JaDele tåler opvaskemaskine: JaLedningslængde: 1 mLedningsopbevaring: JaSkridsikre fødder: JaPølsehul: JaIndbygget display: NejSpænding: 220 – 240 VFrekvens: 50 – 60 HzMaks. strømforbrug: 500 WMateriale kabinet: PlastMål (H × B × D): 24 × 20 × 24 cmVægt: 4,4 kgPakkemål (H × B × D): 31 × 28,5 × 36 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Køkkenmaskiner og Foodprocessorer
Vægt: 6.75g
EAN: 4242005433728
Varenr.: 1893858
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie 4 MFWS440B kødhakker 1900 W Sort, Sølv
1.099 kr
Til butik
Bosch Serie 4 MFWS440B kødhakker 1900 W Sort, Sølv billede

Produktinformation

Bosch Serie 4 MFWS440B Kdhakker 1900 W - Sort/Sølv Opdag det perfekte køkkenredskab med Bosch Serie 4 MFWS440B kdhakker. Denne kraftfulde kdhakker med 1900 W motor gør madlavning til en leg. Den elegante sort/sølv finish passer perfekt ind i ethvert moder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4242005433728
Varenr.: 124773
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kødhakker Bosch Serie 4 MFWS440B - 1.900 W, sort/sølv
1.099 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch MFWS440B MultiPower Series 4 Kødkværn
1.399 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch Køkkenmaskine MFWS440B
1.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Köttkvarn MFWS440B Bosch
-7%1.527 kr
Før 1.639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
2Boligcenter DK1.079 kr1.079 krKøb
3Ultrashop1.099 kr1.099 krKøb
4Vivas DK1.099 kr1.178 krKøb
5Homeshop DK1.399 kr1.399 krKøb
6SA-Service.dk1.499 kr1.499 krKøb
7Teknikproffset DK1.527 kr1.596 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 852 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 920 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Bosch Serie 4 MFWS440B, 1900 W, Sort, Sølv, 2,5 kg/min, 1 m, Plast, 500 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026959 kr86 kr (10%)
6. maj 2026873 kr16 kr (2%)
5. maj 2026857 kr4 kr (0%)
4. maj 2026861 kr6 kr (1%)
3. maj 2026867 kr6 kr (1%)
2. maj 2026873 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026874 kr26 kr (3%)
27. apr. 2026900 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026901 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026908 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret