Gå til hovedindhold

Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242005426812
Pris fra 517 krtil 669,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 152,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 517 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid
517 kr
Til butik
Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Stavblendere
Farve: 5
Artikel nr.: MSM4W221
EAN: 4242005426812
Varenr.: 21450424
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Bosch MSM4W221 - 600 W - Hvid
579 kr
Til butik
Stavblender Bosch MSM4W221 - 600 W - Hvid billede

Produktinformation

Fordele ved stavblender til hjemmekøkkenetLav lækre supper, smoothies og puréer direkte i gryden med Bosch MSM4W221 stavblender. Den kraftige 600 W motor giver effektiv blendning i hverdagen, mens den kompakte krop er nem at styre. Grebet i hvid og sort passer stilrent ind i køkkenet, og den aftagelige knivenhed gør det hurtigt at skille ad efter brug.Nem og alsidig til madlavningStavblenderen er et praktisk valg, når du vil have kontrol og hurtigt resultat. Medfølgende målebæger hjælper med præcis dosering til dressinger, dips og små portioner. En hakkerfunktion gør den anvendelig til simple opgaver i madforberedelsen.Type: StavblenderFarve: Hvid og sortEffekt: 600 WAftagelig knivenhed: JaLedningslængde: 1,4 mVægt: 1,2 kgMål (H × B × D): 38,5 × 7,8 × 5,7 cmPulsfunktion: NejHakker: JaMedfølgende tilbehør: MålebægerPakkemål (H × B × D): 42,5 × 14 × 20 cmPakkevægt: 1,7 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Blendere
Vægt: 2.44g
EAN: 4242005426812
Varenr.: 1887944
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Bosch MSM4W221 - 600 W - Hvid
599 kr
Til butik
Stavblender Bosch MSM4W221 - 600 W - Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Blendere
Vægt: 2.44g
EAN: 4242005426812
Varenr.: 1887944
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Stavmixer ErgoMaster serie 4 MSM4W221 Bosch
-8%600 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch MSM4W221, serie 4 Ergomaster Stavblender
669,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK517 kr556 krKøb
2Boligcenter DK579 kr579 krKøb
3Vivas DK599 kr678 krKøb
4Teknikproffset DK600 kr659 krKøb
5Homeshop DK669,95 kr669,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 432 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 515 kr.

Den nuværende pris på 517 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bosch Serie 4 MSM4W221, Nedsænkning blender, 0,6 L, 1,4 m, 600 W, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026517 kr2 kr (0%)
28. apr. 2026519 kr2 kr (0%)
7. feb. 2026517 kr6 kr (1%)
4. feb. 2026523 kr6 kr (1%)
3. feb. 2026529 kr6 kr (1%)
31. jan. 2026523 kr9 kr (2%)
30. jan. 2026532 kr1 kr (0%)
29. jan. 2026531 kr2 kr (0%)
28. jan. 2026529 kr3 kr (1%)
26. jan. 2026532 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret