Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid

Bosch GroupOvneEAN: 4242005464500
Pris fra 3.569 krtil 8.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 5.330 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.399 kr 5. maj

Sammenlign priser på Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3569 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Serie | 4 Hvid Elektrisk ovn 71liter Klasse A+ Ovn
3.569 kr
Til butik
Bosch Serie | 4 Hvid Elektrisk ovn 71liter Klasse A+ Ovn billede

Produktinformation

Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: HBA534BW3
EAN: 4242005464500
Varenr.: 1003318964
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid
3.592 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Indbygningsovn Bosch Serie 4 HBA534BW3 71 l - hvid
-2%4.199 kr
Før 4.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Indbygningsovn Bosch Serie 4 HBA534BW3 71 l - hvid billede

Produktinformation

Bosch Serie 4 HBA534BW3. Ovn - størrelse: Medium, Ovntype: Elektrisk ovn, Samlet indvendig ovn kapacitet: 71 L. Placering af apparat: Indbygget, Produktfarve: Hvid, Kontroltype: Dreje, Berøring. Timer type: Digital. Energiforbrug (konventionel): 0,94 kWh, Energiforbrug (tvungen konvektion): 0,69 kWh, Energieffektivitetsskala: A+++ til D. Antal lamper: 1 Lampe( r), Lampe type: HalogenOvn3D varmluft: JaAfrimningsfunktion: IngenAntal madlavningsprogrammer: 7Antal ovne: 1Bund opvarmning: JaDamp madlavning: IngenGenopvarmningsfunktion: JaGrill: JaGrill med fuld overflade: JaHolde varm funktion: IngenKonvektion madlavning: JaKonventionel madlavning: JaMikroovn madlavning: IngenOpvarmning i både top og bund: JaOvn - størrelse: MediumOvn nettokapacitet: 71 LOvn termostatinterval: 50 - 275 °COvntilberedningsmetode: BlæsertvungenOvntype: Elektrisk ovnPizza fremstillingsfunktion: JaRengøringstype: HydrolytiskRotisserie: IngenSamlet indvendig ovn kapacitet: 71 LSelvrensende: JaStrøm for samtlige ovne: 3400 WVarmluft effekt: 2200 WVarmluft grill: JaDesignAntal gitre: 1Antal glasdørpaneler: 3Dørmateriale:

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Komfurer
Vægt: 34g
EAN: 4242005464500
Varenr.: 1817857
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Indbygningsovn Bosch Serie 4 HBA534BW3 71 l - hvid
-2%4.219 kr
Før 4.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Serie | 4 Hvid Elektrisk ovn 71liter Klasse A+ Ovn
4.679 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch HBA534BW3 Ovn til indbygning
8.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.569 kr3.569 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.592 kr3.791 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr4.518 krKøb
5Ultrashop4.679 kr4.679 krKøb
6Homeshop DK8.899 kr8.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.248 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 4.197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.561 kr.

Den nuværende pris på 3.569 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Bosch Serie | 4 HBA534BW3 - Ovn - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 55 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.569 kr170 kr (5%)
5. maj 20263.399 kr180 kr (5%)
4. maj 20263.579 kr71 kr (2%)
3. maj 20263.508 kr21 kr (1%)
1. maj 20263.487 kr11 kr (0%)
30. apr. 20263.498 kr111 kr (3%)
28. apr. 20263.609 kr24 kr (1%)
27. apr. 20263.585 kr48 kr (1%)
26. apr. 20263.633 kr25 kr (1%)
21. apr. 20263.608 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret