Gå til hovedindhold

Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron

BoschRedskaberEAN: 3165140936927
Pris fra 2.166 krtil 3.323 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.157 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2166 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron
2.166 kr
Til butik
Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron billede

Produktinformation

Bosch GSR 12V-35 FC Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 35 N·m - 2 batterier - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019H3001
EAN: 3165140936927
Varenr.: 999212798
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GSR 12V-35 FC skruemaskine 12 V - 1.750 o/min, 590 g
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GSR 12V-35 FC skruemaskine 12 V - 1.750 o/min, 590 g billede

Produktinformation

Kraftfuld og kompakt skruemaskine til præcisionsopgaverBosch GSR 12V-35 FC Professional er en let og effektiv skruemaskine til både gør-det-selv og professionelle, der vil have fuld kontrol i et kompakt format. Med maks. omdrejningstal på 1.750 o/min og moment op til 35 N·m leverer den sikker styrke til skruning og boring i træ og metal. Den vejer kun 590 g, har softgrip for godt greb og indbygget lys, så du kan arbejde præcist - også hvor der er mørkt.Præcision og fleksibilitet i værktøjskassenMaskinen har 2 gear, 21 momentindstillinger og trinløs hastighedsregulering, som gør det nemt at tilpasse kraften. Elektronisk cellebeskyttelse (ECP) skåner 12 V Li‑Ion batterierne, og batteriindikator holder dig orienteret. Leveres med 2 batterier og transportkuffert, så du kan komme i gang med det samme.Strømkilde: BatteriBatterispænding: 12 VBatteriteknologi: Lithium-IonBatterikapacitet: 3 AhElektronisk cellebeskyttelse (ECP): JaHastighed uden belastning: 460/1.750 o/minAntal gear: 2Moment (hård/blød): 35/20 N·mMomentindstillinger: 21Maks. borediameter i træ: 3,2 cmMaks. borediameter i stål: 1 cmBorepatron: 0,8 mm – 1 cmMaks. skruediameter: 8 mmDesign: Pistolgreb, softgripIndbygget lys: JaRetningsskift: JaHøjde: 18,1 cmVægt: 590 gMedfølger: 2 batterier, oplader, bærekuffert...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Skruemaskiner
Vægt: 3.89g
EAN: 3165140936927
Varenr.: 2102491
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GSR 12V-35 FC skruemaskine 12 V - 1.750 o/min, 590 g
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GSR 12V-35 FC skruemaskine 12 V - 1.750 o/min, 590 g billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Skruemaskiner
Vægt: 3.89g
EAN: 3165140936927
Varenr.: 2102491
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSR 12V-35 FC -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H3001
3.323 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.166 kr2.166 krKøb
2Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
3Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
4Homeshop DK3.323 kr3.323 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.121 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.181 kr.

Den nuværende pris på 2.166 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.166 kr52 kr (2%)
7. apr. 20262.218 kr11 kr (0%)
1. apr. 20262.207 kr11 kr (0%)
16. mar. 20262.218 kr10 kr (0%)
28. feb. 20262.208 kr43 kr (2%)
24. feb. 20262.165 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret