Gå til hovedindhold

Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 3165140953702
Pris fra 1.119 krtil 1.685 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 566 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.030 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GSR 12V-35 Professional (SOLO)
1.119 kr
Til butik
Bosch Professional GSR 12V-35 Professional (SOLO) billede

Produktinformation

Bosch Professional GSR 12V-35 Batteridrevet bore-/skruemaskine, Batterispænding: 12 V, Skrue-Ø, maks.: 8 mm

Produktspecifikationer

Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 06019H8001
EAN: 3165140953702
Varenr.: 2793245
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SKRUEMASKINE GSR 12V-35 SOLO L-BOXX C&G - SOLO
1.137 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.140 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSR 12V-35 -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H8001
1.685 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.119 kr1.119 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.137 kr1.137 krKøb
3CompuMail DK1.140 kr1.140 krKøb
4Homeshop DK1.685 kr1.685 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.030 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.107 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.119 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.118 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.119 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.111 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.119 kr89 kr (9%)
7. maj 20261.030 kr7 kr (1%)
6. maj 20261.037 kr33 kr (3%)
1. maj 20261.070 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.072 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.073 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret