Gå til hovedindhold

Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri)

BoschRedskaberEAN: 3165140538473
Pris fra 609 krtil 898 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUBORE-/SKRUEMASKINE GSR12V-15 SOLO - SOLO
609 kr
Til butik
Bosch AKKUBORE-/SKRUEMASKINE GSR12V-15 SOLO - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bore/Skruemaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: 3165140538473
EAN: 3165140538473
Varenr.: 21172903
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri)
-8%669 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri) billede

Produktinformation

Bosch GSR 12V-15 Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 10 mm - 30 N·m - intet batteri, ingen oplader - 12 VGenereltBøsningsstørrelse: 1 mm - 10 mmBøsningstype: Nøgleløs borepatronFunktioner: Fremad-/bagudrotationLED-lys20+1-positions torsionskontrolAuto-LockElectronic Motor Protection (EMP)opladningsniveauindikatorHastighed: 0 - 400 / 0 - 1300 rpmKapacitet: Træ - 19 mm | Stål - 10 mmMaks. moment (blød): 15 N·mMaks. moment (hård): 30 N·mProdukttype: Bor/driver - ledningfri - 2-hastighedersBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 12 VOplader: Ikke inkluderet (oplader skal bestilles separat)Teknologi: LitiumionDiverseInkluderet tilbehør: L-BOXX indlæg (1/2 str.)Pakketype: PapkasseStøj og vibration: Vibration - skruning - 2.5 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s² | Vibration - metalboring - 2.5 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtBredde: 169 mmHøjde: 178 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Bore og Skruemaskiner
Vægt: 1.3g
EAN: 3165140538473
Varenr.: 1814755
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 12V-15 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteri og lader ikke inkluderet
677 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri)
-8%689 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSR 12V-15 Professional Bore-/skruemaskine 12V Batteri og lader ikke inkluderet
719 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GSR 12V-15 (SOLO)
805 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AKKUBORE-/SKRUEMASKINE GSR12V-15 SOLO
812,45 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Akkubore-/skruemaskine gsr12v-15 solo
881,25 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSR 12V-15 -  Akku bore-/skruemaskine - 0601868101
898 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK609 kr648 krKøb
2Boligcenter DK669 kr669 krKøb
3CompuMail DK677 kr677 krKøb
4Vivas DK689 kr758 krKøb
5Ultrashop719 kr719 krKøb
6Proshop DK805 kr844 krKøb
7EL-GROSSISTEN812,45 kr812,45 krKøb
8MaintainIt881,25 kr881,25 krKøb
9Homeshop DK898 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri)

PriceData har fulgt prisen på Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 549 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er 11% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Boremaskine/skruemaskine Bosch GSR 12V-15 Professional - nøgleløs 10 mm (uden batteri) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026609 kr11 kr (2%)
29. maj 2026620 kr56 kr (8%)
28. maj 2026676 kr1 kr (0%)
27. maj 2026677 kr1 kr (0%)
25. maj 2026676 kr1 kr (0%)
23. maj 2026677 kr1 kr (0%)
21. maj 2026676 kr67 kr (11%)
20. maj 2026609 kr79 kr (15%)
18. maj 2026530 kr3 kr (1%)
17. maj 2026533 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret