Gå til hovedindhold

Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V

RyobiRedskaberEAN: 4892210149152
Pris fra 376 krtil 749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 373 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18DD3-0 Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
376 kr
Til butik
Ryobi One+ R18DD3-0 Bore-/skruemaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002889
EAN: 4892210149152
Varenr.: 994037241
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V
388 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Boremaskine skruemaskine 18V Ryobi One+ R18DD3-0 uden batteri
-42%429 kr
Før 744 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Boremaskine skruemaskine 18V Ryobi One+ R18DD3-0 uden batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 VGenereltBøsningsstørrelse: 13 mmBøsningstype: Nøgleløs borepatronFunktioner: Fremad-/bagudrotationLED-lys24-positions vridningsmomentkontrollåsende bitholderindbygget livlighedsniveauGripZoneHastighed: 0 - 500 / 0 - 1800 rpmKapacitet: Stål - 13 mm | Træ - 38 mmMaks. moment (hård): 50 N·mProdukttype: Bor/driver - ledningfri - 2-hastighedersBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 18 VDiverseInkluderet tilbehør: Dobbeltendet skruetrækkerbitMål og vægtVægt (uden batteri): 1.3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Bore og Skruemaskiner
Vægt: 1.43g
EAN: 4892210149152
Varenr.: 1819166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Boremaskine skruemaskine 18V Ryobi One+ R18DD3-0 uden batteri
-41%449 kr
Før 764 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi R18DD3-0 Kraftfuld bore-/skruemaskine
487 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Bore-/skruemaskine 18V ONE+ - R18DD3-0
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK376 kr376 krKøb
2CS MEGASTORE DK388 kr427 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Vivas DK449 kr518 krKøb
5Teknikproffset DK487 kr546 krKøb
6Homeshop DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V i 176 dage. Laveste pris i perioden er 376 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 382 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ryobi One+ R18DD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri - 18 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. mar. 2026376 kr16 kr (4%)
22. mar. 2026392 kr16 kr (4%)
20. mar. 2026376 kr13 kr (3%)
19. mar. 2026389 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026390 kr4 kr (1%)
17. mar. 2026394 kr5 kr (1%)
16. mar. 2026389 kr13 kr (3%)
1. mar. 2026376 kr5 kr (1%)
28. feb. 2026381 kr3 kr (1%)
27. feb. 2026378 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret