Gå til hovedindhold

Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO

RyobiRedskaberEAN: 4892210149145
Pris fra 493 krtil 789 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 438 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18PD3-0 Percussion Drill (SOLO)
493 kr
Til butik
Ryobi One+ R18PD3-0 Percussion Drill (SOLO) billede

Produktinformation

18V ONE+™ slagbore-/skruemaskine er perfekt til boring i træ, metal og murværk samt til skrueopgaver. Et fantastisk allround-værktøj som også har et indbygget vinklet LED-lys. (Batteri medfølger ikke)

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 5133002888
EAN: 4892210149145
Varenr.: 2805855
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO
496 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18PD3-0 Slagboremaskine 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
497 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ R18PD3-0 Hammerbor/skruemaskine Intet batteri 18V
570 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Slagboremaskine 18V Ryobi One+ R18PD3-0 - uden batteri og lader
-4%599 kr
Før 626 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Slagboremaskine 18V Ryobi One+ R18PD3-0 - uden batteri og lader
-4%619 kr
Før 646 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Bore-/skruemaskine med slag 18V ONE+. - R18PD3-0
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK493 kr532 krKøb
2CS MEGASTORE DK496 kr535 krKøb
3CompuMail DK497 kr497 krKøb
4Teknikproffset DK570 kr629 krKøb
5Boligcenter DK599 kr599 krKøb
6Vivas DK619 kr688 krKøb
7Homeshop DK789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO i 168 dage. Laveste pris i perioden er 438 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 541 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 475 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ryobi One+ R18PD3-0 - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 50 N·m - intet batteri, ingen oplader - 18 V - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026493 kr4 kr (1%)
1. jun. 2026497 kr15 kr (3%)
29. maj 2026512 kr46 kr (10%)
28. maj 2026466 kr46 kr (9%)
21. maj 2026512 kr31 kr (6%)
20. maj 2026481 kr3 kr (1%)
19. maj 2026484 kr4 kr (1%)
18. maj 2026488 kr4 kr (1%)
17. maj 2026492 kr4 kr (1%)
16. maj 2026496 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret