Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140936958
Pris fra 950 krtil 1.548 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 598 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 950 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
950 kr
Til butik
Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GSR 12V-35 FC Professional - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders 10 mm - 35 N·m - intet batteri - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019H3004
EAN: 3165140936958
Varenr.: 994735118
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUSKRUEMASKINE GSR 12V-35 FC - SOLO - Leveres i papæske
1.240 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GSR 12V-35 FC -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H3004
1.548 kr
Til butik
Bosch GSR 12V-35 FC -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H3004 billede

Produktinformation

Bosch GSR 12V-35 FC -  Akku bore-/skruemaskine - 06019H3004Den mest alsidige bore-/skruemaskine med børsteløs motor og FlexiClick-monteringssystem i 12 V-kategorienGSR 12V-35 FC batteridrevet Professional bore-/skruemaskine med børsteløs motor er det mest alsidige værktøj til alle opgaver i 12 V-kategorienFlexiClick System omfatter fire tilbehørsdele (10 mm borepatron, låsbar bitholder, vinkeladapter og forskudt vinkeladapter), som nemt kan udskiftes, kombineres og justeres med op til otte ko...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06019H3004
EAN: 3165140936958
Varenr.: 7440097

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK950 kr950 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.240 kr1.240 krKøb
3Homeshop DK1.548 kr1.548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 174 dage. Laveste pris i perioden er 893 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 1.051 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 972 kr.

Den nuværende pris på 950 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026950 kr2 kr (0%)
22. maj 2026952 kr2 kr (0%)
7. maj 2026950 kr25 kr (3%)
6. maj 2026975 kr11 kr (1%)
3. maj 2026986 kr10 kr (1%)
1. maj 2026976 kr18 kr (2%)
19. apr. 2026994 kr18 kr (2%)
18. apr. 2026976 kr18 kr (2%)
9. apr. 2026994 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026993 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret