Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm

Bosch GroupRedskaber2200 lumen LEDProfessionel byggepladsEAN: 3165140953832

Bosch GLI 18V-2200 C Professional arbejdslampe med 2200 lumen LED-lys. IP64 vandtæt og smartphone-styring via MyTool app. Perfekt til byggeplads og værksted. Læs mere

Pris fra 1.019 krtil 1.762,71 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 743,71 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.011 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GLI 18V-2200C Professional Arbejdslys
1.019 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKULYGTE GLI 18V-2200 CT - SOLO
1.172 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GLI 18V-2200 C - Akku lampe - 0601446501
1.250 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GLI 18V-2200C Professional Arbejdslys
1.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arbejdslampe Bosch GLI 18V-2200 C Professional
1.409 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arbejdslampe Bosch GLI 18V-2200 C Professional
1.429 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LYGTE GLI 18V-2200 CT SOLO
1.762,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.019 kr1.019 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.172 kr1.172 krKøb
3Homeshop DK1.250 kr1.250 krKøb
4Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
5Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
6Vivas DK1.429 kr1.508 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.762,71 kr1.762,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch GLI 18V-2200 C Professional Arbejdslampe

Bosch Group

Bosch GLI 18V-2200 C Professional arbejdslampe med 2200 lumen LED-lys. IP64 vandtæt og smartphone-styring via MyTool app. Perfekt til byggeplads og værksted.

• bosch arbejdslys
• gli 2200
• projektør
• byggeplads lampe
• batteri lygte
• professional værktøj
• led arbejdslampe
• Professionel byggeplads
• 2200 lumen LED

Beskrivelse

Bosch GLI 18V-2200 C Professional er en kraftfuld og alsidig projektør designet til professionelle håndværkere. Den producerer op til 2200 lumen og giver exceptionel belysning på byggepladser og i værksteder. Lampen er IP64-certificeret, hvilket betyder den er stænk- og støvtæt med robust batteridæksel. En unik funktion er muligheden for smartphone-styring via MyTool i Toolbox-appen, der giver hurtig og nem fjernjustering af belysningen. Med 2 indstillinger for lysstyrke, 5 fleksible indstillingsvinkler og 5/8" stativgevind kan den tilpasses enhver arbejdssituation. Lampen vejer kun 1,9 kg uden batteri og er kompatibel med alle Bosch Professional 18V-batterier. Dette gør den til den perfekte ledsager for professionelle, der kræver pålidelig belysning hele arbejdsdagen.

Specifikationer

vægt:1,9 kg (uden batteri)
emballage:Papkarton
lysstyrke:2200 lumen
spænding:18V
vandtæthed:IP64
stativgevind:5/8 tommer
batterispænding:14,4-18,0V
lader_inkluderet:Nej
lysindstillinger:2 indstillinger
batteri_inkluderet:Nej
smartphone-styring:Ja, via MyTool app
indstillingsvinkler:5 vinkler

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er lampen vandtæt?

Ja, Bosch GLI 18V-2200 C har IP64-certificering og er stænk- og støvtæt med robust batteridæksel.

Kan jeg styre lampen med min smartphone?

Ja, lampen kan styres via MyTool i Toolbox-appen for hurtig og nem fjernjustering af belysningen.

Følger der batteri og lader med?

Nej, lampen leveres solo uden batteri og lader. Den er kompatibel med alle Bosch Professional 18V-batterier.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm

PriceData har fulgt prisen på Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.011 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.068 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Bosch GLI 18V-2200C Professional arbejdslys - LED 2.200 lm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.019 kr51 kr (5%)
24. maj 20261.070 kr51 kr (5%)
23. maj 20261.019 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.022 kr3 kr (0%)
21. maj 20261.019 kr51 kr (5%)
20. maj 20261.070 kr51 kr (5%)
15. maj 20261.019 kr51 kr (5%)
14. maj 20261.070 kr51 kr (5%)
13. maj 20261.019 kr51 kr (5%)
12. maj 20261.070 kr51 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret