Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140976442
Pris fra 1.754 krtil 2.450 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 696 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.657 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1754 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GLI 18V-10000 C Professional Arbejdslys
1.754 kr
Til butik
Bosch GLI 18V-10000 C Professional Arbejdslys billede

Produktinformation

Bosch GLI 18V-10000 C Professional - Arbejdslys - LED (tilsvarende 500 W)

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601446900
EAN: 3165140976442
Varenr.: 1000347419
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm
-23%1.999 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm billede

Produktinformation

Bosch GLI 18V-10000 C Professional - Arbejdslys - LED (tilsvarende 500 W)GenereltDæmper: JaFunktioner: Opladningslysindikatortrefodsmonterbarflood beam-mønsterlysstyrkeniveauindikationProdukttype: ArbejdslysLyskildeIndbygget LED-lampe: JaLysstyrke: 10000 lumenType: LEDWattforbrugs-ækvivalent: 500 WBatteriForsynet spænding: 18 VKapacitet: 12.5 mAhType: Genopladelig (ikke inkluderet)DiversePakke: BoksMål og vægtBredde: 299 mmDybde: 222 mmHøjde: 310 mmVægt: 3.9 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 4.47g
EAN: 3165140976442
Varenr.: 2104695
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm
-23%2.019 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 4.47g
EAN: 3165140976442
Varenr.: 2104695
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GLI 18V-10000 C Professional Arbejdslys
2.039 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkulygte Gli 18V-10000 Solo - 0601446900
2.450 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.754 kr1.754 krKøb
2Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
3Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
4Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb
5Homeshop DK2.450 kr2.450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm

PriceData har fulgt prisen på Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.657 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 2.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.905 kr.

Den nuværende pris på 1.754 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Bosch GLI 18V-10000 C Professional arbejdslys - LED 10.000 lm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.754 kr18 kr (1%)
27. maj 20261.736 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.745 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.754 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.762 kr59 kr (3%)
22. maj 20261.821 kr31 kr (2%)
20. maj 20261.790 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.798 kr15 kr (1%)
18. maj 20261.813 kr37 kr (2%)
17. maj 20261.850 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret