Gå til hovedindhold

Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700

BoschRedskaberEAN: 3165140901239
Pris fra 524 krtil 895 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 371 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 440 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GLI 18V-1200 C Arbejdslys
524 kr
Til butik
Bosch GLI 18V-1200 C Arbejdslys billede

Produktinformation

Bosch GLI 18V-1200 C - Arbejdslys - LED

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601446700
EAN: 3165140901239
Varenr.: 993982061
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GLI 18V-1200 C Arbejdslys
669 kr
Til butik
Bosch GLI 18V-1200 C Arbejdslys billede

Produktinformation

Bosch GLI 18V-1200 C Arbejdslys Opdag den kraftfulde Bosch GLI 18V-1200 C Arbejdslys, som er designet til at oplyse dine arbejdsområder effektivt. Med en lysstyrke på op til 1200 lumen og en rækkevidde på op til 12 meter, giver dette arbejdslys dig den op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 3165140901239
Varenr.: 124639
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700
810 kr
Til butik
Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700 billede

Produktinformation

Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700GLI 18V-1200 C Professional er Boschs kompakte og robuste projektør i 18V-kategorien. Den har 12 kraftige LED-dioder, som kan levere op til 1.200 lumen og sikrer særdeles gode lysforhold. Projektøren er stænktæt og støvtæt med IP 64-klassificeret, robust batteridæksel. Lyset kan nemt styres via en smartphone for hurtig og enkelt fjernjustering. Den har 2 indstillinger for lysstyrke, 5 fleksible positioner og 1/4" stativgevind for hurtig tilpasning...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601446700
EAN: 3165140901239
Varenr.: 7439565
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKULAMPE GLI 18V-1200 CT SOLO - SOLO
895 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK524 kr524 krKøb
2Ultrashop669 kr669 krKøb
3Homeshop DK810 kr810 krKøb
4CS MEGASTORE DK895 kr934 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700

PriceData har fulgt prisen på Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700 i 130 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 562 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch GLI 18V-1200 C - Akku lampe - 0601446700 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026524 kr1 kr (0%)
13. maj 2026523 kr1 kr (0%)
9. maj 2026524 kr45 kr (8%)
29. apr. 2026569 kr129 kr (29%)
24. apr. 2026440 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026442 kr2 kr (0%)
14. apr. 2026440 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026442 kr2 kr (0%)
8. apr. 2026440 kr2 kr (0%)
31. mar. 2026442 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret