Gå til hovedindhold

Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO)

BoschRedskaberEAN: 3165140645416
Pris fra 917 krtil 1.150 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 857 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 917 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKULYGTE GLI 18V-1900 SOLO - SOLO
917 kr
Til butik
Bosch AKKULYGTE GLI 18V-1900 SOLO - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Arbejdsbelysning
Farve: 5
Artikel nr.: B0601446400
EAN: 3165140645416
Varenr.: 8642261
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GLI 18V-1900 - Akku lampe - 0601446400
940 kr
Til butik
Bosch GLI 18V-1900 - Akku lampe - 0601446400 billede

Produktinformation

Bosch GLI 18V-1900 - Akku lampe - 0601446400GLI 18V-1900 Professional er Boschs alsidige projektør i 18V-kategorien. Det kraftige LED-lys kan producere op til 1.900 lumen og giver en særdeles god belysning. Den har desuden 2 indstillinger for lysstyrke, 5 fleksible indstillingsvinkler og 5/8" stativgevind for hurtig tilpasning til enhver arbejdssituation. Desuden er den særdeles velegnet til oplysning af hele arbejdsområder en hel arbejdsdag.Denne projektør er sammenlignelig med alle Bosch Pr...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601446400
EAN: 3165140645416
Varenr.: 7437762
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED arbejdslys Bosch GLI 18V-1900 Professional
1.099 kr
Til butik
LED arbejdslys Bosch GLI 18V-1900 Professional billede

Produktinformation

Fordele ved LED arbejdslysFå stærk og ensartet belysning til opgaver i værksted, garage og på byggepladsen med GLI 18V-1900 Professional. Den robuste konstruktion med bærehåndtag og stabilt stativ gør den nem at placere, så du kan arbejde præcist - også hvor der er begrænset lys. Et centralt LED-modul leverer et kraftigt, fokuseret lysfelt, der hjælper dig med at se detaljer tydeligt.Til professionelle og gør-det-selvDenne Bosch LED arbejdslampe er oplagt til håndværkere og DIY-projekter, hvor fleksibilitet og driftssikkerhed er vigtig. Det justerbare stel gør det let at rette lyset, og den kompakte form gør den praktisk at transportere mellem arbejdssteder.Pakkedybde: 33,2 cmPakkebredde: 20,0 cmPakkehøjde: 10,1 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: LED-pærer
Vægt: 2g
EAN: 3165140645416
Varenr.: 2000547
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED arbejdslys Bosch GLI 18V-1900 Professional
1.119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GLI 18V-1900 Professional Projektører
1.139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO)
1.150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK917 kr956 krKøb
2Homeshop DK940 kr940 krKøb
3Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
4Vivas DK1.119 kr1.198 krKøb
5Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
6Proshop DK1.150 kr1.150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO)

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO) i 159 dage. Laveste pris i perioden er 783 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 940 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 874 kr.

Den nuværende pris på 917 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch Professional GLI 18V-1900 Professional (SOLO) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026917 kr8 kr (1%)
28. maj 2026925 kr13 kr (1%)
27. maj 2026912 kr4 kr (0%)
26. maj 2026916 kr1 kr (0%)
25. maj 2026917 kr4 kr (0%)
23. maj 2026921 kr12 kr (1%)
20. maj 2026933 kr39 kr (4%)
29. apr. 2026894 kr46 kr (5%)
25. mar. 2026940 kr83 kr (10%)
13. mar. 2026857 kr37 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret