Gå til hovedindhold

Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 4059952539645
Pris fra 1.454 krtil 2.198 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 744 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.429 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1454 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.454 kr
Til butik
Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GEX Professional 18V-125 - Sliber med tilfældigt kredsløb - ledningfri - 125 mm - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601372200
EAN: 4059952539645
Varenr.: 999623227
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXCENTERSLIBER GEX 18V-125 SOLO L-BOXX - SOLO
1.462 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GEX Professional 18V-125 (SOLO)
1.462 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.829 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Excentersliber 18V-125 Solo L-boxx - 0601372200
2.198 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.454 kr1.454 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.462 kr1.462 krKøb
3Proshop DK1.462 kr1.462 krKøb
4Ultrashop1.829 kr1.829 krKøb
5Homeshop DK2.198 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.414 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.484 kr.

Den nuværende pris på 1.454 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bosch GEX Professional 18V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.454 kr24 kr (2%)
10. maj 20261.430 kr2 kr (0%)
9. maj 20261.432 kr22 kr (2%)
3. maj 20261.454 kr22 kr (2%)
1. maj 20261.432 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.433 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.434 kr5 kr (0%)
26. apr. 20261.429 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.430 kr19 kr (1%)
19. apr. 20261.449 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret