Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch PRORedskaberEAN: 4059952539461
Pris fra 1.127 krtil 2.023 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 896 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXCENTERSLIBER GEX 12V-125 SOLO L-BOXX - SOLO
1.127 kr
Til butik
Bosch EXCENTERSLIBER GEX 12V-125 SOLO L-BOXX - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slibemaskiner
Farve: 4
Artikel nr.: 601372100
EAN: 4059952539461
Varenr.: 9268644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GEX Professional 12V-125 (SOLO)
1.325 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.359 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Excentersliber Gex 12V-125 Solo L-boxx - 0601372100
2.023 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.127 kr1.127 krKøb
2Proshop DK1.325 kr1.325 krKøb
3CompuMail DK1.359 kr1.359 krKøb
4Homeshop DK2.023 kr2.023 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.127 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.184 kr.

Den nuværende pris på 1.127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Bosch GEX Professional 12V-125 Excentersliber Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.127 kr157 kr (12%)
9. maj 20261.284 kr33 kr (3%)
29. mar. 20261.317 kr8 kr (1%)
28. mar. 20261.325 kr8 kr (1%)
20. mar. 20261.317 kr2 kr (0%)
19. mar. 20261.315 kr2 kr (0%)
16. mar. 20261.317 kr29 kr (2%)
13. mar. 20261.288 kr2 kr (0%)
11. mar. 20261.286 kr149 kr (13%)
22. feb. 20261.137 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret