Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupRedskaberEAN: 4059952539478
Pris fra 1.045 krtil 1.760 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 715 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.031 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1045 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.045 kr
Til butik
Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GEX 12V-125 Professional - Sliber med tilfældigt kredsløb - 125 mm - intet batteri - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601372101
EAN: 4059952539478
Varenr.: 999172329
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rystepudser Bosch GEX 12V-125 Professional - 125 mm - uden batteri
-3%1.209 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rystepudser Bosch GEX 12V-125 Professional - 125 mm - uden batteri billede

Produktinformation

Bosch GEX 12V-125 Professional - Sliber med tilfældigt kredsløb - 125 mm - intet batteri - 12 VGenereltFunktioner: Batteriniveauindikatorhastighedsforvalgbørsteløs motorkrog og løkke-fastgørelsessystemHastighed: 6000 - 10000 rpmKredsløbsdiameter: 2.5 mmProdukttype: Sliber med tilfældigt kredsløb - 125 mmBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 12 VDiverseInkluderet tilbehør: Støvposeslibeark til træ/malingperforeret slibepude (125 mm)Støj og vibration: Lydtryk - 66 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB | Lydstyrke - 77 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB | Vibration - 2.2 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s²Mål og vægtBredde: 15.3 cmDybde: 19.4 cmHøjde: 10.8 cmVægt (uden batteri): 950 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Rystepudsere
Vægt: 1.33g
EAN: 4059952539478
Varenr.: 1815189
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXCENTERSLIBER GEX 12V-125 SOLO - SOLO
1.227 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rystepudser Bosch GEX 12V-125 Professional - 125 mm - uden batteri
-3%1.229 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.289 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Excentersliber Gex 12V-125 Solo - 0601372101
1.760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.045 kr1.045 krKøb
2Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.227 kr1.227 krKøb
4Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
6Homeshop DK1.760 kr1.760 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 960 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.026 kr.

Den nuværende pris på 1.045 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bosch GEX 12V-125 Professional Excentersliber 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 20261.045 kr14 kr (1%)
28. mar. 20261.031 kr14 kr (1%)
26. feb. 20261.045 kr38 kr (4%)
22. feb. 20261.083 kr10 kr (1%)
18. feb. 20261.073 kr10 kr (1%)
16. feb. 20261.083 kr50 kr (5%)
13. feb. 20261.033 kr50 kr (5%)
11. feb. 20261.083 kr15 kr (1%)
10. feb. 20261.068 kr48 kr (5%)
9. feb. 20261.020 kr48 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret