Gå til hovedindhold

Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W

BoschRedskaberEAN: 3165140835091
Pris fra 3.379 krtil 3.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.868 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3379 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W
3.379 kr
Til butik
Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W billede

Produktinformation

Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W Oplev den perfekte kombination af kraft og præcision med Bosch GET 75-150 Professional Sliber. Denne højtydende sliber er udstyret med en kraftfuld 750W motor, der sikrer effektiv slibning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 3165140835091
Varenr.: 127646
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GET 75-150 - Excenterslibere - 0601257100
3.450 kr
Til butik
Bosch GET 75-150 - Excenterslibere - 0601257100 billede

Produktinformation

Bosch GET 75-150 - Excenterslibere - 0601257100Turbosliber med særdeles god kontrol i 150 mm-kategorienGET 75-150 Professional er Boschs 150 mm aktivt drevne excentersliber med særdeles god værktøjskontrol og håndteringDen er designet med perfekt ergonomisk støtte til håndfladen og håndgreb med en omkreds på kun 18 cm, som sikrer optimal kontrol over værktøjetTakket være slibesålen med flere huller, kan alle typer sandpapir uanset antal huller anvendesDen har en meget kraftfuld 750 W-motor og...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601257100
EAN: 3165140835091
Varenr.: 7440360
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXCENTERSLIBER GET 75-150 KARTON
3.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Excentersliber Bosch GET 75-150 - 150 mm, 750 W
3.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Excentersliber Bosch GET 75-150 - 150 mm, 750 W
3.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop3.379 kr3.379 krKøb
2Homeshop DK3.450 kr3.450 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.499 kr3.499 krKøb
4Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
5Vivas DK3.919 kr3.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W

PriceData har fulgt prisen på Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W i 112 dage. Laveste pris i perioden er 2.868 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 3.450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.153 kr.

Den nuværende pris på 3.379 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bosch GET 75-150 Professional Sliber med tilfældigt kredsløb 750W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.379 kr71 kr (2%)
24. maj 20263.450 kr71 kr (2%)
20. maj 20263.379 kr71 kr (2%)
18. maj 20263.450 kr71 kr (2%)
12. maj 20263.379 kr60 kr (2%)
11. maj 20263.319 kr248 kr (8%)
10. maj 20263.071 kr11 kr (0%)
9. maj 20263.082 kr47 kr (2%)
8. maj 20263.035 kr11 kr (0%)
7. maj 20263.046 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret