Gå til hovedindhold

Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000

BoschRedskaberEAN: 3165140835206
Pris fra 3.021 krtil 4.773 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.752 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.945 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3021 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Excentersliber 75-125 Professional
3.021 kr
Til butik
Bosch Excentersliber 75-125 Professional billede

Produktinformation

Bosch GET 75-125 Professional - Sliber med tilfældigt kredsløb - 550 W - 125 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601257000
EAN: 3165140835206
Varenr.: 994910948
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXCENTERSLIBER GET 55-125 KARTON
3.080 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GET 55-125
3.125 kr
Til butik
Bosch Professional GET 55-125 billede

Produktinformation

Bosch Professional GET 55-125 Excenterslibere, Nominel indgangseffekt: 550 W, Slibetallerken-Ø: 125 mm, Cirkeldiameter: 3,5 mm Indeholder: Papæske; Slibetallerken (125 mm) (2 608 601 332); 1 x ark sandpapir M480, Best for Wood and Paint, 120 (fås separat som sæt med 5: 2 608 621 146); Beskyttelsesring til 125 mm (2 607 017 496); Sugekontakt til 125 mm (2 607 017 499); Ekstrahåndgreb inkl. skrue (2 607 017 500); Unbrakonøgle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Slibemaskine
Artikel nr.: 0601257000
EAN: 3165140835206
Varenr.: 2817506
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000
4.773 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.021 kr3.021 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.080 kr3.080 krKøb
3Proshop DK3.125 kr3.125 krKøb
4Homeshop DK4.773 kr4.773 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000

PriceData har fulgt prisen på Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.689 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.992 kr.

Den nuværende pris på 3.021 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Bosch GET 55-125 - Excenterslibere - 0601257000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.021 kr11 kr (0%)
23. maj 20263.032 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.044 kr12 kr (0%)
16. maj 20263.056 kr11 kr (0%)
14. maj 20263.067 kr12 kr (0%)
12. maj 20263.079 kr12 kr (0%)
9. maj 20263.091 kr11 kr (0%)
8. maj 20263.102 kr12 kr (0%)
5. maj 20263.114 kr165 kr (6%)
1. maj 20262.949 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret