Gå til hovedindhold

Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W

BoschRedskaberEAN: 3165140835084
Pris fra 3.737 krtil 5.498 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.761 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.533 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3737 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W
3.737 kr
Til butik
Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W billede

Produktinformation

Bosch GET 75-150 Professional - Sliber med tilfældigt kredsløb - 750 W - 150 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601257101
EAN: 3165140835084
Varenr.: 994885838
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXCENTERSLIBER GET 75-150 L-BOXX
3.748 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W
4.429 kr
Til butik
Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W billede

Produktinformation

Oplev effektiv slibning med Bosch GET 75-150 Professional Sliber. Denne kraftfulde sliber, drevet af en 750W motor, leverer en uovertruffen præstation med sit tilfældige kredsløb, der sikrer en jævn og fin overflade på forskellige materialer. Uanset om du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 3165140835084
Varenr.: 83964
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GET 75-150 - Excenterslibere - 0601257101
5.498 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.737 kr3.737 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.748 kr3.748 krKøb
3Ultrashop4.429 kr4.429 krKøb
4Homeshop DK5.498 kr5.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W

PriceData har fulgt prisen på Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.148 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.833 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.581 kr.

Den nuværende pris på 3.737 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bosch GET 75-150 Professional Excentersliber 750W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.737 kr204 kr (6%)
13. maj 20263.533 kr18 kr (1%)
12. maj 20263.551 kr1 kr (0%)
11. maj 20263.552 kr11 kr (0%)
9. maj 20263.563 kr12 kr (0%)
8. maj 20263.551 kr11 kr (0%)
7. maj 20263.562 kr98 kr (3%)
26. apr. 20263.660 kr10 kr (0%)
18. apr. 20263.650 kr11 kr (0%)
17. apr. 20263.661 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret