Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140730440
Pris fra 293 krtil 660 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 15. maj

Sammenlign priser på Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBA Batteri Li-ion 2Ah
293 kr
Til butik
Bosch GBA Batteri Li-ion 2Ah billede

Produktinformation

Bosch GBA - Batteri - Li-Ion - 2 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600Z00036
EAN: 3165140730440
Varenr.: 993982045
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch GBA Batteri Litiumion 2Ah
328 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BATTERIER 18V-LI 2AH
345 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj
-25%359 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj
-24%379 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GBA Batteri Li-ion 2Ah
419 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBA 18V 2.0Ah Akku - 1600Z00036 Batteri
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK293 kr293 krKøb
2Teknikproffset DK328 kr377 krKøb
3CS MEGASTORE DK345 kr384 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb
7Homeshop DK660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj i 179 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Bosch GBA 18V 2,0 Ah Li-ion batteri til elværktøj de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026293 kr53 kr (15%)
17. maj 2026346 kr1 kr (0%)
16. maj 2026345 kr86 kr (33%)
15. maj 2026259 kr1 kr (0%)
14. maj 2026260 kr179 kr (41%)
8. maj 2026439 kr139 kr (46%)
3. maj 2026300 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026297 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026300 kr6 kr (2%)
24. apr. 2026294 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret