Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140867955
Pris fra 1.933 krtil 2.698 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 765 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.574 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1933 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBA Batteri Litiumion 6Ah
1.933 kr
Til butik
Bosch GBA Batteri Litiumion 6Ah billede

Produktinformation

Bosch GBA - Batteri - Li-Ion - 6 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1.600.A00.L1M
EAN: 3165140867955
Varenr.: 1000581212
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GBA Batteri Li-ion 6Ah
1.989 kr
Til butik
Bosch GBA Batteri Li-ion 6Ah billede

Produktinformation

Bosch GBA Batteri Litiumion 6Ah Opdag det kraftfulde Bosch GBA Batteri Litiumion 6Ah – den ideelle energikilde til dit el-værktøj. Med en imponerende kapacitet på 6Ah sikrer dette batteri langvarig brug og pålidelig ydeevne, så du kan få lavet arbe

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Batterier til elværktøj
EAN: 3165140867955
Varenr.: 91604
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M
2.698 kr
Til butik
Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M billede

Produktinformation

Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1MDen effektive 36 V XL-akku med 6,0 Ah og COOLPACK-teknologiMin. 50 % længere driftstid (i forhold til 36 V 4,0 Ah akku)COOLPACK-teknologi til op til 100 % længere standtid (i forhold til akku uden COOLPACK)Bosch flexible Power System – akku passer til alle maskiner inden for samme volt-klasseEkstremt robust – fuldt funktionsdygtig, selv efter et fald på 3 m på beton...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 1600A00L1M
EAN: 3165140867955
Varenr.: 7437621

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.933 kr1.933 krKøb
2Ultrashop1.989 kr1.989 krKøb
3Homeshop DK2.698 kr2.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 2.014 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.596 kr.

Den nuværende pris på 1.933 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bosch GBA 36V 6,0 Ah Akku - 1600A00L1M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.933 kr199 kr (11%)
29. maj 20261.734 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.743 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.744 kr125 kr (8%)
15. maj 20261.619 kr58 kr (3%)
14. maj 20261.677 kr24 kr (1%)
13. maj 20261.653 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.662 kr33 kr (2%)
11. maj 20261.695 kr24 kr (1%)
10. maj 20261.671 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret