Gå til hovedindhold

Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah

BoschRedskaberEAN: 3165140894494
Pris fra 360 krtil 546 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 277 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 360 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBA Professional Batteri Li-ion 3Ah
360 kr
Til butik
Bosch GBA Professional Batteri Li-ion 3Ah billede

Produktinformation

Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600A00X79
EAN: 3165140894494
Varenr.: 993282986
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BATTERIER 12V 3AH
378 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GBA Professional Batteri Li-ion 3Ah
429 kr
Til butik
Bosch GBA Professional Batteri Li-ion 3Ah billede

Produktinformation

Bosch GBA Professional Batteri Litiumion 3Ah Opgrader dit værktøj med Bosch GBA Professional Batteri Litiumion 3Ah, designet til at levere maksimal ydeevne og pålidelighed. Dette batteri er ideelt til professionelle håndværkere, der kræver langvarig drift...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Batterier til elværktøj
EAN: 3165140894494
Varenr.: 57385
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBA 12V 3.0Ah Akku - 1600A00X79
440 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional batteri 12V 3.0Ah
440 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GBA 12V 3.0Ah
546 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK360 kr360 krKøb
2CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
3Ultrashop429 kr429 krKøb
4Homeshop DK440 kr440 krKøb
5LavprisVærktøj440 kr440 krKøb
6Proshop DK546 kr585 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah i 181 dage. Laveste pris i perioden er 277 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 360 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Bosch GBA Professional - Batteri - Li-Ion - 3 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026360 kr46 kr (15%)
31. maj 2026314 kr46 kr (13%)
30. maj 2026360 kr46 kr (15%)
29. maj 2026314 kr9 kr (3%)
28. maj 2026305 kr74,53 kr (20%)
27. maj 2026379,53 kr80,53 kr (27%)
26. maj 2026299 kr2 kr (1%)
25. maj 2026297 kr2 kr (1%)
24. maj 2026299 kr3 kr (1%)
14. maj 2026296 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret