Gå til hovedindhold

Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk.

BoschEludstyrEAN: 4057749777546
Pris fra 424 krtil 512,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 88,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 418 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
424 kr
Til butik
Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROBERT BOSCH
Kategori: Værktøjer
Farve: 1
Artikel nr.: 7738112593
EAN: 4057749777546
Varenr.: 6129538
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftræksbøjning balanceret 45° dn80/125 (1 stk)
424 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 45° mm balanceret aftræksbøjning
424 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 45° mm balanceret aftræksbøjning
425 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch bøjning 45gr. DN80/125 Balanceret aftræk
427 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 45° mm balanceret aftræksbøjning
449 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN80/125 Balanceret aftræksbøjning - 45°
508,98 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch bøjning 45gr. DN80/125 Balanceret aftræk
512,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK424 kr463 krKøb
2Proshop DK424 kr463 krKøb
3LavprisVVS424 kr424 krKøb
4BilligVVS DK425 kr425 krKøb
5Elvvs.dk427 kr427 krKøb
6CompletVVS449 kr449 krKøb
7EL-GROSSISTEN508,98 kr508,98 krKøb
8vvsfittings.dk512,5 kr512,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk.

PriceData har fulgt prisen på Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk. i 85 dage. Laveste pris i perioden er 418 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bosch DN80/125 - 45° bøjning - Balanceret aftræk - En stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026424 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026425 kr7 kr (2%)
9. mar. 2026418 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret