Gå til hovedindhold

Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk

BoschEludstyrEAN: 4057749842978
Pris fra 472 krtil 526 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 469 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 472 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch reduktionsstykke dn80/125 til dn60/100
472 kr
Til butik
Bosch reduktionsstykke dn80/125 til dn60/100 billede

Produktinformation

DN80/125 til DN60/100 reduktionsstykke til balanceret aftræk.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Aftræk til gaskedler
EAN: 4057749842978
Varenr.: 2614739
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch reduktionsstykke, 80/125 - 60/100 mm
479 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch reduktionsstykke, 80/125 - 60/100 mm
489 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DN80/125 - DN60/100 - Reduktion til balanceret aftræk
491 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch reduktionsstykke, 80/125 - 60/100 mm
495 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch reduktion DN80/125 - DN60/100 til balanceret aftræk
512,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk
526 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk472 kr472 krKøb
2CompletVVS479 kr479 krKøb
3BilligVVS DK489 kr489 krKøb
4CS MEGASTORE DK491 kr530 krKøb
5LavprisVVS495 kr495 krKøb
6vvsfittings.dk512,5 kr512,5 krKøb
7WATTOO.DK526 kr526 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk

PriceData har fulgt prisen på Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 456 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 472 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bosch reduktion, DN80/125 til DN60/100, til balanceret aftrk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026472 kr2 kr (0%)
25. maj 2026474 kr5 kr (1%)
24. maj 2026479 kr5 kr (1%)
6. maj 2026474 kr5 kr (1%)
5. maj 2026479 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026474 kr5 kr (1%)
23. apr. 2026479 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026474 kr5 kr (1%)
9. mar. 2026469 kr5 kr (1%)
8. mar. 2026474 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret