Gå til hovedindhold

Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk

BoschEludstyrEAN: 4057749777584
Pris fra 497 krtil 603,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 106,75 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk
497 kr
Til butik
Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROBERT BOSCH
Kategori: Værktøjer
Farve: 1
Artikel nr.: 7738112648
EAN: 4057749777584
Varenr.: 6129549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftræksbøjning balanceret 87° dn80/125
498 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 mm 87° balanceret aftræksbøjning
498 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch bøjning 87gr. DN80/125 Balanceret aftræk
502 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 mm 87° balanceret aftræksbøjning
529 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 80/125 mm 87° balanceret aftræksbøjning
569 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN80/125 Balanceret aftræksbøjning - 87°
596,86 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch bøjning 87gr. DN80/125 Balanceret aftræk
603,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb
2Proshop DK498 kr537 krKøb
3LavprisVVS498 kr498 krKøb
4Elvvs.dk502 kr502 krKøb
5CompletVVS529 kr529 krKøb
6BilligVVS DK569 kr569 krKøb
7EL-GROSSISTEN596,86 kr596,86 krKøb
8vvsfittings.dk603,75 kr603,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk

PriceData har fulgt prisen på Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk i 163 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 503 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 498 kr.

Den nuværende pris på 497 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Bosch DN80/125 - 87° bøjning - Balanceret aftræk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026497 kr1 kr (0%)
29. maj 2026498 kr4 kr (1%)
27. maj 2026502 kr1 kr (0%)
2. maj 2026503 kr12 kr (2%)
20. dec. 2025491 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret