Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort

Pris fra 274 krtil 559 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 274 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch DesignLine Elkedel 1.7liter 2.4kW Rustfrit stål/sort
274 kr
Til butik
Bosch DesignLine Elkedel 1.7liter 2.4kW Rustfrit stål/sort billede

Produktinformation

Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TWK4P440
EAN: 4242005188062
Varenr.: 995257565
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel Bosch DesignLine 1,7 l - rustfrit stål/sort
-25%329 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel Bosch DesignLine 1,7 l - rustfrit stål/sort billede

Produktinformation

Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sortGenereltAnti-skridfødder: JaAutomatisk sluk: JaFarve: Rustfrit stål/sortMateriale: Rustfrit stålkabinetProdukttype: KedelVandniveausindikator: EksternVolumen: 1.7 literKedel360 graders tilslutnngsbase: JaAnti-skaleringssystem: JaFiltertype: AftageligKedelopvarmningselement: SkjultKog-tombeskyttelse: JaLedningløs hældning: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: JaDiverseOverensstemmelsesstandarder: VDEEACEurasianMoroccoUkraineSikkerhedsegenskaber: Beskyttelse mod overophedningKraftLedningslængde: 0.8 mLedningsopbevaring: JaSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStiktype: EuroStrømforbrug: 2.4 kWTil-/Fra-strømkontakt: JaMål og vægtVægt: 0.92 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 22 cmDybde (forsendelse): 22.8 cmHøjde (forsendelse): 26.7 cmVægt (forsendelse): 1.2 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 1.71g
EAN: 4242005188062
Varenr.: 1812759
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Vattenkokare TWK4P440 Prestanda i en Modern Kombination
-32%338 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Vattenkokare TWK4P440 Prestanda i en Modern Kombination billede

Produktinformation

Design och prestanda i en modern kombination, Optimerad pip för att slippa spill. Extra tydlig vattenindikator, Koppindikator: Koka endast upp den mängd du behöver. Sparar både tid och energi. 3 säkerhetsfunktioner: Torrkoknings- och överhettningsskydd, automatisk avstängning, kokning avbryts vid lyft från bottenplattan, Locket öppnas enkelt med en hand och en knapptryckning, Specifikationer: - Kalkfilter, - 1,7l, - Torrkokningsfunktion, - 2400Watt, - Dolt Element.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elkedel
EAN: 4242005188062
Varenr.: D12118
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel Bosch DesignLine 1,7 l - rustfrit stål/sort
-24%349 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort
378 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch DesignLine Elkedel 1.7liter 2.4kW Rustfrit stål/sort
379 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch TWK4P440 elkedel 1,7 L 2400 W Sort, Rustfrit stål
428 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel TWK4P440 ydeevne i en moderne kombination
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK274 kr274 krKøb
2Boligcenter DK329 kr329 krKøb
3Teknikproffset DK338 kr397 krKøb
4Vivas DK349 kr418 krKøb
5CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
6Ultrashop379 kr379 krKøb
7Superprice.dk428 kr428 krKøb
8Estore DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort

PriceData har fulgt prisen på Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 356 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 274 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bosch DesignLine TWK4P440 - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - rustfrit stål/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026274 kr6 kr (2%)
15. maj 2026280 kr7 kr (2%)
8. maj 2026287 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026293 kr6 kr (2%)
24. apr. 2026299 kr6 kr (2%)
17. apr. 2026305 kr7 kr (2%)
6. mar. 2026312 kr34 kr (10%)
23. feb. 2026346 kr7 kr (2%)
22. feb. 2026353 kr3 kr (1%)
16. feb. 2026356 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret