Gå til hovedindhold

Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242002739120
Pris fra 412 krtil 534 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 412 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch ErgoMixx MSM67160 Stavblender 750W Sort/grå
412 kr
Til butik
Bosch ErgoMixx MSM67160 Stavblender 750W Sort/grå billede

Produktinformation

Bosch ErgoMixx MSM67160 - Stavblender - 750 W - sort/grå

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MSM67160
EAN: 4242002739120
Varenr.: 993670248
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Stavblender MSM67160 - 600 W
434 kr
Til butik
Bosch Stavblender MSM67160 - 600 W billede

Produktinformation

- Høj Bosch-motorydelse med 750 watt: kraft til at behandle hårde ingredienser og drive en række tilbehør. - Ergonomisk letvægtshus, der passer perfekt til enhver hånd. - QuattroBlade: sikrer optimal skærehandling og fine blandingsresultater - med AntiSplash-funktion. - Variabel hastighed: 12 hastighedsindstillinger plus turbofunktion for perfekt konsistens af enhver opskrift. - Hakker og piskeris inkluderet: mere variation af velsmagende, hjemmelavet mad. Lav hjemmelavede retter med lethed ved hjælp af Bosch ErgoMixx, der kombinerer kraftfuld ydeevne med enestående komfort. En kraftig, men støjsvag motor på 750 watt giver altid pålidelige resultater. Med 12 hastighedsindstillinger og en turbofunktion kan du nemt justere effekten, så den passer til enhver opskrift. Dette sikrer perfekt konsistens hver gang, uanset om du blander, blender eller pisker. Hvad er mere? Nyd komfortabel håndtering med et soft-touch håndtag, store knapper og ergonomisk design for nem kontrol.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Blender
Artikel nr.: MSM67160
EAN: 4242002739120
Varenr.: 2574439
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ErgoMixx MSM67160 - Stavblender - 750 W - sort/grå
447 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch MSM67160 ErgoMixx stavblender
474 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Bosch ErgoMixx MSM67160 med turbofunktion, sort/grå
-6%499 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Bosch ErgoMixx MSM67160 med turbofunktion, sort/grå
-5%519 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch ErgoMixx MSM67160 Stavblender 750W Sort/grå
529 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå
-32%534 kr
Før 788 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK412 kr412 krKøb
2Proshop DK434 kr473 krKøb
3CS MEGASTORE DK447 kr486 krKøb
4Teknikproffset DK474 kr533 krKøb
5Boligcenter DK499 kr499 krKøb
6Vivas DK519 kr588 krKøb
7Ultrashop529 kr529 krKøb
8KitchenTime DK534 kr534 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 461 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 412 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Bosch Bosch ErgoMixx MSM67160 stavblender sæt 750W Sort-vinduesgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026412 kr8 kr (2%)
15. maj 2026420 kr9 kr (2%)
8. maj 2026429 kr9 kr (2%)
7. maj 2026438 kr4 kr (1%)
6. maj 2026434 kr3 kr (1%)
4. maj 2026431 kr3 kr (1%)
2. maj 2026434 kr1 kr (0%)
1. maj 2026435 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026434 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026431 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret