Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid

Pris fra 279 krtil 446 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Håndmixer ErgoMixx MFQ36440 - 450 W
-12%279 kr
Før 318 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Håndmixer ErgoMixx MFQ36440 - 450 W billede

Produktinformation

BEDST I TEST AUGUST 2021 Håndmixer og stavblender i én, 450 watt, QuattroBlade, 5 hastigheder, turbofunktion, Ergonomisk design med non-slip soft-touch overflade, Afmonteringsknap, hvid Kan bruges som vakuum-forsegler med adapter MSZV6FS1 (2890490) Nem piskning med maksimal komfort. Det ergonomiske håndtag med soft touch belægning passer perfekt til hvilken som helst hånd og sikrer et godt greb - for bedre kontrol uanset hastighed. Letvægts huset er behageligt og nemt at holde på og gør arbejdet mindre trættende.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Haandmixer
Artikel nr.: MFQ36440
EAN: 4242002723044
Varenr.: 2540637
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch ErgoMixx MFQ36440 Håndmixer 450W Hvid
285 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndmixer Bosch ErgoMixx MFQ36440 - 450 W - hvid
-15%349 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndmixer Bosch ErgoMixx MFQ36440 - 450 W - hvid billede

Produktinformation

Bosch ErgoMixx MFQ36440 - Håndmixer - 450 W - hvidGenereltFarve: HvidProdukttype: HåndmixerIndstilliinger, styringerog indikatorerHastighedsindstillinger: 5 forudindstillingerDiverseInkluderede klinger og påsættelser: Dej krog (2x)håndblenderfod af plastikpiskeris (2x)Inkluderet tilbehør: Blenderbeholder | DækkeKraftLedningslængde: 1.3 mLedningsopbevaring: JaStrømforbrug: 450 WMål og vægtBredde: 20.8 cmDybde: 7.4 cmHøjde: 15.4 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Håndmixere
Vægt: 1.48g
EAN: 4242002723044
Varenr.: 1810952
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ErgoMixx MFQ36440 - Håndmixer - 450 W - hvid
364 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HÃ¥ndmixer Bosch ErgoMixx MFQ36440 - 450 W - hvid
-14%369 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch ErgoMixx MFQ36440 Håndmixer Hvid
369 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch ErgoMixx MFQ36440 Håndmixer 450W Hvid
399 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid
446 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK279 kr318 krKøb
2CompuMail DK285 kr285 krKøb
3Boligcenter DK349 kr349 krKøb
4CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb
5Vivas DK369 kr438 krKøb
6Teknikproffset DK369 kr428 krKøb
7Ultrashop399 kr399 krKøb
8Superprice.dk446 kr446 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bosch MFQ36440 røremaskine og mikser Håndmixer 450 W Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026279 kr39 kr (12%)
11. mar. 2026318 kr4 kr (1%)
7. mar. 2026322 kr3 kr (1%)
6. mar. 2026325 kr3 kr (1%)
3. mar. 2026322 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026323 kr3 kr (1%)
16. feb. 2026320 kr4 kr (1%)
14. feb. 2026324 kr4 kr (1%)
13. feb. 2026320 kr4 kr (1%)
11. feb. 2026324 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret