Gå til hovedindhold

Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk

BoschEludstyrEAN: 4057749733771
Pris fra 407 krtil 512,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 105,5 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 406 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 407 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm 87° balanceret aftræksbøjning
407 kr
Til butik
Bosch 60/100 mm 87° balanceret aftræksbøjning billede

Produktinformation

60/100 mm balanceret aftræksbøjning - 87 grader

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Varmesystemer
Størrelse: 60/100 mm
EAN: 4057749733771
Varenr.: 342141008
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk
410 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftræksbøjning balanceret 87° dn60/100
424 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch bøjning 87gr. DN60/100 Balanceret aftræk
427 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm 87° balanceret aftræksbøjning
429 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm 87° balanceret aftræksbøjning
429 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN60/100 Balanceret aftræksbøjning - 87°
508,98 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch bøjning 87gr. DN60/100 Balanceret aftræk
512,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS407 kr407 krKøb
2CS MEGASTORE DK410 kr449 krKøb
3Proshop DK424 kr463 krKøb
4Elvvs.dk427 kr427 krKøb
5BilligVVS DK429 kr429 krKøb
6CompletVVS429 kr429 krKøb
7EL-GROSSISTEN508,98 kr508,98 krKøb
8vvsfittings.dk512,5 kr512,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk

PriceData har fulgt prisen på Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk i 165 dage. Laveste pris i perioden er 406 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 407 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bosch DN60/100 - 87° bøjning - Balanceret aftræk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026407 kr1 kr (0%)
29. maj 2026406 kr21 kr (5%)
27. maj 2026427 kr1 kr (0%)
23. maj 2026428 kr1 kr (0%)
19. maj 2026429 kr1 kr (0%)
1. maj 2026428 kr18 kr (4%)
9. apr. 2026410 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026409 kr3 kr (1%)
11. mar. 2026412 kr3 kr (1%)
31. dec. 2025409 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret