Gå til hovedindhold

Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast

BoschEludstyrEAN: 4057749699787
Pris fra 824 krtil 1.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 375 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 824 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftrækspakke vandret balanceret DN60/100
824 kr
Til butik
Bosch aftrækspakke vandret balanceret DN60/100 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROBERT BOSCH
Kategori: Værktøjer
Farve: 1
Artikel nr.: 7738112499
EAN: 4057749699787
Varenr.: 6122769
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm vandret balanceret aftrækspakke med skydestykke
889 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch aftrækspakke DN60/100 til vandret balanceret
890 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm vandret balanceret aftrækspakke med skydestykke
899 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast
907 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DN60/100 Vandret balanceret aftrækspakke
1.055,79 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm vandret balanceret aftrækspakke med skydestykke
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK824 kr863 krKøb
2BilligVVS DK889 kr889 krKøb
3Elvvs.dk890 kr890 krKøb
4LavprisVVS899 kr899 krKøb
5WATTOO.DK907 kr907 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.055,79 kr1.055,79 krKøb
7CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast

PriceData har fulgt prisen på Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast i 167 dage. Laveste pris i perioden er 824 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 906 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 884 kr.

Den nuværende pris på 824 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026824 kr10 kr (1%)
6. maj 2026834 kr55 kr (6%)
5. maj 2026889 kr55 kr (7%)
2. maj 2026834 kr39 kr (4%)
1. maj 2026873 kr16 kr (2%)
25. apr. 2026889 kr6 kr (1%)
24. apr. 2026895 kr4 kr (0%)
23. apr. 2026899 kr4 kr (0%)
25. mar. 2026895 kr6 kr (1%)
9. mar. 2026889 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret