Gå til hovedindhold

Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast

BoschEludstyrEAN: 4057749699787
Pris fra 851 krtil 907 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 824 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 851 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch aftrækspakke vandret balanceret DN60/100
851 kr
Til butik
Bosch aftrækspakke vandret balanceret DN60/100 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROBERT BOSCH
Kategori: Værktøjer
Farve: 1
Artikel nr.: 7738112499
EAN: 4057749699787
Varenr.: 6122769
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm vandret balanceret aftrækspakke med skydestykke
882 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 60/100 mm vandret balanceret aftrækspakke med skydestykke
889 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch aftrækspakke DN60/100 til vandret balanceret
889 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast
907 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK851 kr890 krKøb
2LavprisVVS882 kr882 krKøb
3BilligVVS DK889 kr889 krKøb
4Elvvs.dk889 kr889 krKøb
5WATTOO.DK907 kr907 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast

PriceData har fulgt prisen på Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast i 167 dage. Laveste pris i perioden er 824 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 906 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 876 kr.

Den nuværende pris på 851 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Bosch DN60/100 vandret balanceret aftrkspakke, hvid, metal/plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026851 kr9 kr (1%)
2. jun. 2026842 kr9 kr (1%)
31. maj 2026833 kr8 kr (1%)
30. maj 2026825 kr1 kr (0%)
29. maj 2026824 kr10 kr (1%)
6. maj 2026834 kr55 kr (6%)
5. maj 2026889 kr55 kr (7%)
2. maj 2026834 kr39 kr (4%)
1. maj 2026873 kr16 kr (2%)
25. apr. 2026889 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret