Gå til hovedindhold

Bloomingvillemini BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17)

BloomingvilleminiHylderEAN: 5711173351671
Pris fra 299,4 krtil 679 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 379,6 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Bubbi Hylde - Gul
-40%299,4 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini Bubbi Hylde - Gul billede

Produktinformation

Bubbi Hylden fra Bloomingville MINI er lavet af lakeret MDF i et bølget design med gule og hvide tern. Hylden kan bruges alene eller kombineres med flere for en dekorativ og funktionel vægløsning. Prisen er for ét styks. Mål: L80xH22,5xW17 cm

Produktspecifikationer

Kategori: 464
EAN: 5711173351671
Varenr.: 756bf7ca-492c-4ef8-952e-e0f82b0f9ebe
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Bubbi Hylde - Gul
-40%299,4 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Mini Bubbi Hylde - Gul billede

Produktinformation

Bubbi Hylden fra Bloomingville MINI er lavet af lakeret MDF i et bølget design med gule og hvide tern. Hylden kan bruges alene eller kombineres med flere for en dekorativ og funktionel vægløsning. Prisen er for ét styks. Mål: L80xH22,5xW17 cm

Produktspecifikationer

Kategori: Hylder
EAN: 5711173351671
Varenr.: 756bf7ca-492c-4ef8-952e-e0f82b0f9ebe
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Bubbi Hylde Til Børneværelse - Gul
389,95 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Bubbi Hylde MDF Gul 23x80x17 cm
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bubbi Hylde, Gul, MDF, L80xH22,5xW17 cm
-15%422 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Bubbi Hylde, Gul, MDF
646 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17)
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK299,4 kr299,4 krKøb
2BabySam DK299,4 kr299,4 krKøb
3Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
4Bolig & Haven399 kr399 krKøb
5Rikki Tikki Shop422 kr422 krKøb
6CS MEGASTORE DK646 kr845 krKøb
7Boboonline.dk679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17)

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 299,4 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 299,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Bubbi væghylde til børn - gul MDF (L80xH22,5xB17) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299,4 kr90,55 kr (23%)
29. maj 2026389,95 kr9,05 kr (2%)
28. maj 2026399 kr9,05 kr (2%)
24. maj 2026389,95 kr9,05 kr (2%)
23. maj 2026399 kr9,05 kr (2%)
21. maj 2026389,95 kr9,05 kr (2%)
30. apr. 2026399 kr23 kr (5%)
29. apr. 2026422 kr23 kr (6%)
19. mar. 2026399 kr9,05 kr (2%)
15. mar. 2026389,95 kr4,95 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret